klimacı tavsiyesi

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kompresörunuzun sorunu nedir ? bır cok arızada hermetık tıp kompresörlere dısardan mudahıle yada tamır kolay yapılmıyor yapılsada eskı randuman alınmaz, elekrıksel bır sıkıntısı varsa çözulebılır ..

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplar için ayrı ayrı teşekkür ederim,valla bakan ustalar hep söküp öyle teşhis koymak istiyor ama sökülmesi demek bayağı işçilik anlattıklarına göre,bu yüzden boş yere söktürmek istemiyorum.

boramert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sözümü yabana atma. Klimamdaki soğutmama problemlemi için izmirde birçok oto elektirikçiye gitim.(Bunlar bana tavsiye edilen klimacılardı) Ancak hiç biri sorunu çözemedi.:( Bende istemeye istemeye yetkili servis Egeme gitmek zorunda kaldım. Problem klima komprosöründe çıktı ve sorun halloldu. Keşke baştan gitseymişim Nereden bileceksinki..

Ben de klima soğutmuyor fiye 3. sanayi sitesinde bir klimacıya gitmiştim. Klima kompresörü veya popma bilmemneyinde arıza var diye şak diye bulmuşlardı fakat 160 TL istedikleri için yaptırmamıştım. Yaz geldi, şimdi mecbur yaptıracağız... Bakalım kaça patlayacak...

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum klimayı yaptırırsan bilgi verirmisin..benimkide 2008 cdti astra ses yapıyor değişecek dediler.soğutmasında sorun yok şimdilik biniyorum.uzun yolda 10 dk yksek suratte açık kaldı sonra ses yapmaya başladı..

boramert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de klima soğutmuyor fiye 3. sanayi sitesinde bir klimacıya gitmiştim. Klima kompresörü veya popma bilmemneyinde arıza var diye şak diye bulmuşlardı fakat 160 TL istedikleri için yaptırmamıştım. Yaz geldi, şimdi mecbur yaptıracağız... Bakalım kaça patlayacak...

Eski yazdigim bu maili gorunce sonucunu yazmadigimi fark ettim. 3'ncu sanayi sitesindeki kazikci KLIMACI yerine, daha ufak bir yere gittim.
140 TL'ye yapti. Ayni is icin ayni gun 2-3 yere sormustum hep 200-250 civari hesap cikarmislardi :)