klimanın sıcak hava vermesi

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benim bir sorum olcak.kıs aylarında malum arabaların içinde ısımak ihtiyacı hissediyoruz.motor 10 dk civarında ısınıyor ve fan sıcak hava üflüyo .
ama benim sorum su; evdeki klimalar sıcak vada soguk soguk havada ise sıcak hava basabiliyo yani içindeki gaz ile ortamı ısıtıyo.
arabadada bu aynı sekilde olmuyomu yani ısınmak için illa motorun ısınmasını beklicez

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet araba klimaları sadece soğutma yapıyor. ev klimaları gibi ısıtma yapmaz. arabanda motorun dolayısıyle radyötör suyunun ısınmasını, onun da kalorifer petegini ısıtmasını beklemelisin ;)

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardş senın arabanın arka camurluk boyalı burdan bile(taaaaa istanbul) cok bellı oluyo ya :D o arabayı boyıyan adamın kulaklarını cınlat sen

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım...dün arabanın içinde soguktan donunca aklıma geldi de neden bu acaba ısıtmaz diye :)saolun bilgiler için.

kardş senın arabanın arka camurluk boyalı burdan bile(taaaaa istanbul) cok bellı oluyo ya :D o arabayı boyıyan adamın kulaklarını cınlat sen

bu arda suanda sen soleyince resimden dikkatimi cekti bir ton farkı var gibi ama arka comurlukta bir boya yok diye biliyorum ben ama tamponda var