klimayı acınca arac su eksiltiyor

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şimdi anladım abi biz buna musluk diyoruz yarın serviste gösterecegim saygılar.bi anda ne oldugunu anlayamadım sıcaklık konusunda 25 dereceye getirdiğimde sıkıntı olmuyor ama klima kompresorunu calıstırınca su gidiyor umarım senin dediğin gibi sorun bundadır ilgi alakan icin tesekkür ederim
Vectra'cılar olarak Vectra B'nin parçasını daha kolay tanıyoruz :). Hortumlarda kaçak olmasa bile musluk pres yerlerinden de kaçak yapabilir, o nedenle klimayı açıp öyle denemek daha sıhhatli olacaktır.

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle herseyi yerinde denemek en dogrusu daha gidip gösteremedim amam sorunun nereden kaynaklı oldugunu bulduk klima acında su gidiyor ama sıcak ayarlar bırakırsan sıkıntı yok.

Sercan Tankut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Uzun bir süreden sonra servise gitme şansını yakalandım aracımın yağını ve bu sorunun kaynaklandığı yeri değiştirdim,aynen dedğiniz parca cıktı orjinalle değiştirdim adamlar öğlene kadar ugrastı gm 5 lt yap birde musluk birde bedava iç dış yıkama 187 tl :)konu kapana bilir saygılar

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
187 lira mı bedava.....

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petek değiştirdik,
100 petek-80 işçilik
2 gündür. iyiydi. bugün motor sıcakken, havalandırma deliklerinden buhar gelmeye başladı.
ne oldu acaba??*

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su eksilmesi var. hatta daha da arttı.
arkadaşlar devirdaim in rolantideyken titremesi. yani olduğu yerde ileri geri yapması normal mi