kocaeli (izmit) 'nde müzik sistemi satan yerler?

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar adapazarında oturuyorum burdaki bütün müzik sistemi ile uğrasan küçük esnafları gezdim ama tatmin olmadım hem bilgi hemde fiyat almak için izmite gitmeyi düşünüyorum izmiti bilen arkadaşlar beni nereye yönlendirebilir tarif edebilirler mi? şimdiden teşekkürler...

DuraTORQ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok Sağlam İki Tane yer BiLiyorum İzmite Gelmeye Düşünüyorsan Gelirsin Gideriz Beraber...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tlf numaralarınızı alsam izmite gelince ararım sizi kicker 650,4 bide kaliteli bi takım kompenent bakıcam fiyatları kafama yatarsa almayı düşünüyorum... ama önce malumunuz arastırmam lazım....montajını kendim yapıcam zaten... bugün gelmeyi düşünüyordum olurki açamassam tekrar burayı numaram 555 586 59 08 çağrı yaparsanız iletişime geceriz.... şimdiden teşekkürler...

veccayip

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
tlf numaralarınızı alsam izmite gelince ararım sizi kicker 650,4 bide kaliteli bi takım kompenent bakıcam fiyatları kafama yatarsa almayı düşünüyorum... ama önce malumunuz arastırmam lazım....montajını kendim yapıcam zaten... bugün gelmeyi düşünüyordum olurki açamassam tekrar burayı numaram 555 586 59 08 çağrı yaparsanız iletişime geceriz.... şimdiden teşekkürler...

Benimde bildiğim biyer var en eskilerden hem eski işyerim tanıdıktır da bi bak istersen . ararım ben seni

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde bildiğim biyer var en eskilerden hem eski işyerim tanıdıktır da bi bak istersen . ararım ben seni

abi kicker anfiyi aldım 650,4 kompenent bakıyorum acil. ks65,2 olacak büyük ihtimalle. bana tlf numaraları versenizde olur arayıp sorayım ellerinde varmı ona gömre adapazarından atlar gelir alırım olmadı sizlede görüşürüz ilginiz için hepinize teşekkür ederim. dün bi kac yere baktım izmite gelip entegre, bide yanın da bi kaç tane dükkana baktım....