Kol dayama bilgi

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar zafira B aracıma kol dayama desteği almak istiyorum yurt dışında fiyatlar gayet makul,
servise sordum takılabiliyor mu diye takılır dedi ve fiyat aldım,orjinal 1400 TL,kol dayama ve sırt demir şasi komple değişecek dendi,yan sanayi ise 350 TL,sadece kol dayama

şimdi benim anlamadığım niye orjinal üründe değişiyo ve niye yan sanayide değişmiyo,biraz çelişkili deilmi :) servis takacak sonuçta ikisinide biri emanet biri sağlam durcak halide yok bu çelşikiye kafam basmadı:confused:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biri normal piyasa işi kolçakdır.. diğeri orjinal fabrikasyon kolçakdır tahminim yoksa ib rkolçak o kadar tutma en kralı 200-300 tl bir şey 50 tl ye bile var.

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Astra H için serv ise sordum 600 tl dediler.Bende gerçekmi? Ozaman bi kamyon alayım dedim.Acaba 600 tl veripte alan varmı?

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten ben alırsam e-baydan(ilk defa olacak kısmetse) almayı düşünüyorum şu an 50 euroda açıkartırma :D
şimdi benim kafamı tutan şey şu,bizim bu yan sanayide adam akıllı iş görecekse niye orjinal için sırt şasiyi komple değiştirecekler?yan sanayi tam randıman vermez mi yani :S

aha 71 euro olmuş :D
http://www.ebay.de/itm/ORGINAL-Opel...736478918?pt=DE_Autoteile&hash=item27c0afeac6

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh şu kadarcık şeymi 1400tl imiş bende büyük komple iki koltuk arasında gözlü hazneli böyle plastik kalıbıyla beraber büyük bir şey zanettim bizim vectralardaki gibi..

bunun çok daha iyisi gözlüsü çekmecelisi falan var 100-200 tl ye git onlardan al.. hatta buzdolaplısı falan var..

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok şu kadarcık görünen şey yan sanayi 350 TL serviste :D ama bu e-bayda daha ucuza mal olur gibi,
hayır benim anlamadığım niye ben durduk yere sırt şasisini değiştiriyom orjinal kol isticek olursam :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Servis yaptığı işi garantili yapıyor. Yarın öbürgün başına iş açılmasın diye şasiyi de değiştiriyor ve fiyat artıyor haliyle. İstersen yaptır diyor yani. Yaptırmazsan, bizi uğraştırmazsan daha iyi olur ama diyor. :)

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımmm demek ondan hiç aklıma gelmedi :)
peki ben sonuçta buna abanmıcam bu şasi çok mu zayıf,

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Şasinin zayıflığından ziyade servisin bu tip işlerle uğraşmak istememesi asıl neden bence. Estetikle ilgili olan işlerde nedense servisler bin dereden su getirip iş yapmıyorlar. Müşteri, beğenmedim derse ne olacak?