kol dayama

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence alma o paraya değmez ben astra için şöyle büyük bir yastık gibi deriyle kaplı birşey koydum arkadaşımın arabasından şeyyaptım eee çöktüm :) kendimi mercedeste hissediyorum :D

asemihd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba, corsa d 12 icin kumas kapli kol dayama ariyorum. Uygun fiyatta bulabilecegim, tavsiye edebileceginiz bir yer var mi? Tsk.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünü aldım ama takmadım henüz. arka bardaklık kısmını kapatarak tam oturuyor oraya ve orjinal gözüküyor biir bütün olarak. Diğer ürünler yandan tutmalı arkadan çok kötü gözüküyordu. bunu geğendim şöyle vidasız tuttum. Ürün gayet kaliteli bir malzemeden yapılmış içi çok derin yükselik ayarı var vidasız. içini kaydırmazla kaplamışlar sabit bir şekilde. Montajı h.sonu yapacağım paylaşırım resimleri.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkçası bende çok beğendim sizin montajınızdan sonra bende alabilirim armster alacaktım çok pahalı

23022010a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok kalitesizler, bende de var ama üstüne abanmadıkça bır sıkıntı yok. Ha bir de zamanla gıcırtı yapar ve arabaya binen yabancı birisi olursa sürekli uyarmanız lazım "fazla abanma" diye :) fakat komforu bir nebze arttıyor hele uzun yolda.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok kalitesizler, bende de var ama üstüne abanmadıkça bır sıkıntı yok. Ha bir de zamanla gıcırtı yapar ve arabaya binen yabancı birisi olursa sürekli uyarmanız lazım "fazla abanma" diye :) fakat komforu bir nebze arttıyor hele uzun yolda.

aynı üründen mi bahsediyoruz yoksa muadil universal diğer ürünlerden mi bahsediyorsunuz?

universal ürünlerden bahsediyorsanız evet yukarıda da belirttiğim gibi 20 30 liralık universal ürünler gacır gucur ve abanmaya gelmiyor gerçi yine bana çok bile dayandı 1 sene. sağa doğru uzanıp zorlamasam yine uzun bir müddet giderdi. ama bu ürün gayet kaliteli elimle baya bir sağa sola oynattım hiçbir sıkıntı yok montajı yapayım paylaşacağım...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satıcının elinde kalmamış =(