kolon kolon kolon :(

efegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracıma kolon almayı düşünüyorum 13 ve 16 cm. yeni taktırdım ama ses hoşuma gitmedi. mesela ford fiestanın kolanları tam istediğim gibi ses veriyor. fikir ve tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar ;)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır araçların orjinal ses sistemlerindeki akustiği tutturman biraz zor.mühendisler dizayn ediyor o hoparlörleri.bizim sonradan yaptıklarımız kendi gözümüze hangisi hoş görünüyosa alıp takmak.oda şans çoğu zaman iyi olmaz zaten.

madem istanbul dasınız okçu müziğe gidip ne istediğinizi izah ederseniz size yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fort taki vede yeni arabaların ses sistemlerinin çoğu öncelikle müzik sisteminin kalitesi ve doğru montajından dolayı cok güzeldir. hoparlörlerin düzgün konumlandırılması vede ses yalıtımları iyi olduğu için ses kalitesi artmaktadır. artık taktırmışsınız hayırlı olsun...

efegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır araçların orjinal ses sistemlerindeki akustiği tutturman biraz zor.mühendisler dizayn ediyor o hoparlörleri.bizim sonradan yaptıklarımız kendi gözümüze hangisi hoş görünüyosa alıp takmak.oda şans çoğu zaman iyi olmaz zaten.

madem istanbul dasınız okçu müziğe gidip ne istediğinizi izah ederseniz size yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

teşekkür ederim en kısa zamanda ziyaret ederim

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Fiesta'nın içi zaten kutu gibi ses ondan yeterli oluyor.

Ama bende kendi kolonlarımdan şikyetçiyim :(

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sorun kolon dediğiniz parçalarda değil ki.değiştirdiğinizde seste düzelme beklememek lazım.ses kaynağı yani ana ünite zaten yetersiz.bu sınıf araçların hepsinde de durum bu.

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
Öncelikle ne marka araç sahibisin?
13 ve 16cm'lik kolonların ne marka kac wat? Hangi model, marka
Bunlar amfi ile besleniyor mu yoksa direk teyp'ten mi çıkışlı.
Kolonlar öndemi arkada mı takılı sen tam olarak yetersiz gelen tiz mi ses mi bas mı?

öncelikle bunlarin ne olduğunu belirtirsen sana yardımımız çok daha basit olur. Saygılar.

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30 40 rms civarında 2 takım hoporlor alarak daha dinamik ses alabilirsiniz. hertz dcx serisi hoporlorler çok iyidir fiyatlarına göre 2 takım alabilirsiniz

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim sol kapıdaki hoparlör patladı basta cızırtı yapıyor.Arkalar zaten malum kötüler.

150-200tl civarı amfi ye gerek kalmadan önler 16 arkalar 13 cmlik temiz ses alabileceğim önerileriniz var mı?.