kolon ses sistemi tavsiye öneri

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakan kardesim sen galiba yanlis anladin ben yazmistim jbl leri herkes begeniyor diye bu durumda fiyatta insanlar icin önemli tabiki ve ben demedimki benim arabamda alpine var sadece güzel bir kolon oldugunu düsünüyorum ben ce bu konuyuda abartmamak birbirimizi incitmemek gerektigini düsünüyorum neticede herkes biraz biraz birseyleri paylasmaya calisiyor, degilmi ama..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahte almak istemiyrosanız gider benim gibi bayisinden alırsınız sokak arasında ne üdüğü belirsiz yerden almassınız içiniz rahat eder ayrıca paranız varsa tabiki gidin infinity alın alpine alın hep diyorum bu iş para işi..

son nokta olarakda ben 2 ay araştırdım aldım daha jbl e kötü diyen ne bir tesisatçı gördüm nede forumlarda bir kaç yazı dışında öyle ters bir yazı okudum her kez çok beğeniyor..

iyisi varmı her kez biliyorki iyisi var tabiki ama ne kadar çok köfte o kadar çok ekmek

emrah ben ters bir şey demiyroum tam aksine sizi destekliyorum doğrudur alpine üstüne marka yok ama aşırı pahalı bri marka yani farklı bri şey demiyoruz o konuda gayetde kaliteli paran varsa ve zevkime düşkünüm diyorsan düşünme al derim keyifle güle güle kullan

bu arada benim arkadaş next in component takımını aldı bizim tesisatçı bile iyimiş dedi beğendiki o adam kolay kolay bir şey beyenmez fiyatına oranla yani orta kalite bir şey istiyenler orjinal den biraz daha iyi ve fazla temiz ses alıyım diyenlere duyurulur fiyatını bilmiyorum ama ucuzdur tahminim..

Son düzenleme:

ttbrothers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabada disco kurmaya gerek yok ses olarak doyursun kulağıma iyi gelsin ses dışarıya dinletmeye gerek yok oyüzden jbl de olur pioneer da tabi burda yazılanlar karar vermeme ön ayak olucak.

ttbrothers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende ordan epey bir okumuşdum güzel bir müzik tesisatı üstüne paylaşım alanı

yalnız orda usta gerçek müzik tesisat ustaları var onların yorumlarına değer verin..

ttbrothers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttbrothers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kicker ds650.2 ye elif tuningde 16.5 cm diyo gittigidiyor da 16 cm diye satıyolar hangisi dogru 97 vectra b ye olmaz ozaman dimi arkadaşlar bilen var mı...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16.5 ile 16 aynıdır zaten resmi verilerini yazanlar 16.5 yazar müzik tesisatçıları 16 der