Koltuk döşeme koruması yaptırılmalı mıdır?

liberta12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar eskişehirden opel astra hb aldım... aldığım yerden koltuk döşeme korumasını ücretsiz yaptırabilceğim bir hediye verildi...

arabalarla daha önceden çok fazla haşır neşir olmadığım için bilgisiz kalıyorum bu konularda. lütfen mazur görün beni....

bilgim kadarıyla döşemenin üzerine bir koruma sıvısı sürülüyor...

bunun döşemelere bir zararı var mı? yaptıran arkadaşlardan bilgi almak istiyorum....

Son düzenleme:

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınızı güle güle kullanın.

Oto döşemelerine sürülen koruma malzemesi, aslında aldığımız her yeni tekstil ürününde bulunan "apre" adı verilen maddenin biraz daha geliştirilmiş bir formu olan "kir ve sıvıya karşı dayanıklı apre".

Ben aracıma yaptırdım. Kir apre maddesinin üzerinde toplanıyor ve ileride detaylı bir döşeme temizliği yaptırınca apre malzemesi ile birlikte üstünde biriken kir tabakası da kendiliğinden temizlenmiş olacak. Ayrıca su geçirmezlik özelliği de bulunuyor ve şöyle görünüyor;

otson3.jpg

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar eskişehirden opel astra hb aldım... aldığım yerden koltuk döşeme korumasını ücretsiz yaptırabilceğim bir hediye verildi...

arabalarla daha önceden çok fazla haşır neşir olmadığım için bilgisiz kalıyorum bu konularda. lütfen mazur görün beni....

bilgim kadarıyla döşemenin üzerine bir koruma sıvısı sürülüyor...

bunun döşemelere bir zararı var mı? yaptıran arkadaşlardan bilgi almak istiyorum....
söylediğin ziebart heralde arkadaşım.sitesinde de zaten 0 araçlara alındıktan 21 gün içinde 90 TL değerindeki koltuk koruma kuponu bedava olarak veriliyor.ben de bi kaç kere sordum ancak sanırım görülmedi.

@Lordum özellikle bizim topicte bi kaç kere yazdım ama dikkatlerden kaçmış demek ki artık yine neyi tartışıyoduysanız:)

Arkadaşıma katılıyorum sizce yaptırılmalı mı???

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hilmicim gördüm Ziebart kampanyasını ama Ziebart'ı arayıp randevu almayı dene istersen :) Bayiler yan çiziyor eğer başka bir hizmet satın almayacaksan...

Bence yaptırılmalı.. Boya koruma ile birlikte yapılması gerekir diye düşünüyorum..

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deri döşemeye uygulanabiliyor değil mi?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onunki farkli furkanim ..ama hakiki deriyse seninki önce nemli bezle biraz sil kurudugundan emin olunca al bir arko krem komple kremle tamamdir hakiki deride en iyi yöntem derinin canli kalmasi ve catlamamasi icin budur..saka yapmiyorum araba icin deri yapan bir firma sahibinden duydum..ama dedigim gibi arabanda alman sunni derisi varsa sadece nemli bezle temizliyorsun. ama hakiki deri varsa benim dedigim gibi..

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaptırdım zıebarttan cok memnunum ...