Koltuk Döşeme Temizliği

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı aldığımda koltuk döşemeleri içecek dökülmesinden dolayı kirliydi pek önemsemedim ilerde detaylı temizlik yaparım diye gün geldi çattı , sadece koltuk temizliği için ne önerirsiniz ? kuaföre 150-250 arası vermek istemiyorum zaten satıcam koltuk temizliği fazlasıyla yeter

okutlubay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al marketten vanish kosla halı temizleyici su ile karıştırarak koy kovanın içine al eline bir elbise fırcası ile temiz bez su kirlendikçe değiştirerek sil pırıl pırıl oluyo denedim şahsen sorun yok gayet güzel oldu

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşk. ederim hafta sonu deniyorum inş. güzel olur :)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun döşeme temizliğinde farklı bir ürün denedim gayet basarılı üstelik bu ürün organik ve aklınıza gelecek tüm yüzeyleri temizliyr

amway LOC işim bittikten sonra köpüklü suyu çiçeklere döktüm ürün konsatre olarak satılıyor baya yogun litrelik şişesi 10tl olması lazım
AMWAY-LOC-COK-AMACLI-TEMIZLEYICI__22240066_0.jpg

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Buğra Bey'in de temizlik ve araç bakımı için kullanmadığı ürün yok maşallah. :)

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amway Loc u bende denemiştim evimde ve arabada temizlenmesi gerek her yerde(araçta temizlemek istediğim heryerde:cool:),sağlıklı bir sonuç veriyor.Hemde konstantre gibi bişi,bende hala var ama bu ay itibari ile müddeti bitcek.bitmedi şişe:kop:

burak911

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun döşeme temizliğinde farklı bir ürün denedim gayet basarılı üstelik bu ürün organik ve aklınıza gelecek tüm yüzeyleri temizliyr

amway LOC işim bittikten sonra köpüklü suyu çiçeklere döktüm ürün konsatre olarak satılıyor baya yogun litrelik şişesi 10tl olması lazım
Ekli dosyayı görüntüle 9417

Bende koltuk işine gireceğim, anneme sordum Amway getirdi banyodan, her işini görür dedi :rolleyes: