koltuk fonsıyonlarıyla alakalı soru?

engins

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar koltuk ayarları bnm aracımda 3 fonksıyonlu ılerı gerı kaydırma assagı yukarı ındırıp kaldırma vede sırt kısmını gerıye yaslama kıtapcıga baktıgımda ayarlanabılır ust baldır destegı dıye bısey var ayrıca bnm ıcın en onemlısı koltugun on kısmının ındırıp kaldırabılmek ugrastım bı turlu olmadı koltuk en assagıda kullanıorum sırt gerıde kalıoo popo kısmı gerıde ama baldır bacak cok dık ve havada...bılgısı olan arkadaslardan yardım beklıorum bu arada aracım cosmo...

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: koltuk fonsıyonlarıyla alakalı soru?

Baldır desteği ayarlaması Ergonomik spor deri koltuklar opsiyonuyla birlikte sunuluyor. Bu opsiyonu aracınıza eklettirmediyseniz koltuğunuzda bahsettiğiniz üç ayardan başka seçenek olmaz.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maalesef bu özellik aracınız cosmo olsa bile yok..
bu benim olayım gibi oldu :) aracı teslim alır almaz
aracın içine binip satış temsilcisine hani bunun sport- tourer tuşları nerede diye sormuşum
yahu araç zaten dizel bunun sport modu mu olur, flexride mı olur :D

engins

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu nasıl full versyon anlamıs degılım ya :) oyok bu yok su yok sımdı dıkkat ettım arka koltukta kol dayama ve bardaklıkta yok :)) barı full dıye satmasınlar kandırmacadan baska bısey deıl...

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

engins link' Alıntı:
bu nasıl full versyon anlamıs degılım ya :) oyok bu yok su yok sımdı dıkkat ettım arka koltukta kol dayama ve bardaklıkta yok :)) barı full dıye satmasınlar kandırmacadan baska bısey deıl...
eğer full araç görmek istiyorsanız üyelerimizden Gökhan beyin sattığı araç var o istediğiniz özelliklerin hepsi mevcut
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sunroof-deri-koltuk-navigasyon-manuel-cosmo-64569911/detay/

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
[quote author=engins link=topic=2840.msg60770#msg60770 date=1322238795]
eğer full araç görmek istiyorsanız üyelerimizden Gökhan beyin sattığı araç var o istediğiniz özelliklerin hepsi mevcut
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sunroof-deri-koltuk-navigasyon-manuel-cosmo-64569911/detay/
[/quote]

+1