Koltuk gıcırtısı

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Koltuk gıcırtısı

sevko61 link' Alıntı:
abı bende de o ses var ama derı degıl anlamadım ama fena canımı sıkıyor  madd

Benim aracım da sport ve koltuğun oturak kısmının sol tarafından gıcırtı sesi geliyor. Benim bahsettiğim ses küçük bir müdahele ile geçiyor ama henüz vakit bulup da o müdaheleyi yapamadım maalesef...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende havalar soğuyunca derinin plastiğe sürtme sesi geliyor ama pek kafaya takmıyorum, bu arada aklınızda olsun deri döşemelerinizi kaliteli bakım ürünleriyle en geç ayda bir silin; böylece hem derin bir temizlik hem de sürekli yumuşak ve çatlamayan bir "deriniz" olur.  general__p

sinez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Benim aracım da sport ve koltuğun oturak kısmının sol tarafından gıcırtı sesi geliyor. Benim bahsettiğim ses küçük bir müdahele ile geçiyor ama henüz vakit bulup da o müdaheleyi yapamadım maalesef...
REC link' Alıntı:
REC link' Alıntı:
Sanirim bahsettiginiz sorun benimkile ayni bu kucuk mudahale dediginiz nedir  nereye ne yapmak gerekir

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sinez link' Alıntı:
Sanirim bahsettiginiz sorun benimkile ayni bu kucuk mudahale dediginiz nedir  nereye ne yapmak gerekir

Beim koltuğumda ses tam olarak sol tarafta sert plastik ve kumaşın birleştiği yerden geliyor. Plastik kısmı elimle gerdirince veya kumaşa doğru bastırınca ses kesiliyor.

֖nce plastik kısmı sıkıştırmaya çalışarak sesi kesmeyi deneyeceğim, şayet olmazsa plastik ve kumaş arasına bir cisim konulunca ses tamamen gider...

sinez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Beim koltuğumda ses tam olarak sol tarafta sert plastik ve kumaşın birleştiği yerden geliyor. Plastik kısmı elimle gerdirince veya kumaşa doğru bastırınca ses kesiliyor.

֖nce plastik kısmı sıkıştırmaya çalışarak sesi kesmeyi deneyeceğim, şayet olmazsa plastik ve kumaş arasına bir cisim konulunca ses tamamen gider...
bahsettiginiz problem daha once basima gelmisti plastik ile kumas arasini biraz acinca tamamen kesildi suanki gicirti  daha derin gerilerden geliyor cozemedim gitti

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Koltugun sol tarafindaki plastik baglanti yerlerinden gicirdiyor. En onde bi vidasi var onu sokup elinizle cekin gecme yerlerine vazelin surunce geciyor.

sinez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Koltugun sol tarafindaki plastik baglanti yerlerinden gicirdiyor. En onde bi vidasi var onu sokup elinizle cekin gecme yerlerine vazelin surunce geciyor.
yarin deniycem sanirim dediginiz islem bunu cozucek tesekkurler

gorkemtekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
bülent abinin ses bugün giderildi benimkisi halen devam ediyor:)

sinez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün koltuk sesi için servise bırakmıştım arabayı az önce aradılar koltuk kızağı değişecekmiş garantiden