Komple Boya Koruma

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polisajdan polisajada fark var 130 a gidip polisajda alınmaz devir ve ilk hareket artı tutma kolu ağırlık çok önemli faktör artı keçesi iyi iş için :)keçe meguiars alınabilir
polisajdada tek marka model makita 9227 cb dir oda tuzlu ama gerçek ömürlük ;)

max-extra cok güzel is görür 1300w, devir aralığıda güzel 1000-3800
1000 devirde ürünü yay, 1500de yedir cizikleri gider yine 1000 devirde bitir :)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünler çok güzel ama polisaj makinesi olmadan kılcalı bile almak zor güneşe çıkınca örümcek ağı gibi tüm kılcallar görünür.

cleaner wax gereksiz bir ürün eski waxı silmek için kullanılır onu boşuna alma.

ultimate compound yerine profesyonel seriden bir pasta ve devir ayarlı polisaj makinesi ile girişsen süper olurdu. bu şekilde aracın üzerindeki matlıgı alırsın ve parlatırsın, çizikler kalacaktır :S

endurance gelmiş geçmiş en iyi lastik parlatıcısıdır jel olanıda çok uzun süre etkilidir ama biraz uygulamada zahmetli, bir arkadasımız sprey olanını kullanmıstı bu sitede paylaşımını gördüm oldukca memnundu.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
hepsiburada meguiars'ın sitesine göre daha uygun satıyor ve kargo bedeli yok bazı ürünlerde, birkaç bişey daha alacağım temizlkle ilgili o yuzden hepsiburada dan alıyorum
ben sana bu urunleri satan distribitör numarasını vereyim oradan al direk satan kişi sahibinden hepsinden gibi sitelerle uğraşma hem daha uygun fiyata alırsın hem ne yapmak istediğini anlatırsın ona göre sana maguiares ürünlerini pedlerini kilini falan yollar ben far temizleme için cila arıyordum int 26 falandı b uradan gidip 20 liraya aldım benim avantajım istanbulda elimin altında olması 0212 210 28 22 erdem boya ve kimya san.ve tic. diye yazıyor kartında

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sana bu urunleri satan distribitör numarasını vereyim oradan al direk satan kişi sahibinden hepsinden gibi sitelerle uğraşma hem daha uygun fiyata alırsın hem ne yapmak istediğini anlatırsın ona göre sana maguiares ürünlerini pedlerini kilini falan yollar ben far temizleme için cila arıyordum int 26 falandı b uradan gidip 20 liraya aldım benim avantajım istanbulda elimin altında olması 0212 210 28 22 erdem boya ve kimya san.ve tic. diye yazıyor kartında

erdem boyadan gittigidiyor üzerinden microfiber bez aldım,sağolsun hemen gönderdi.

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yorumlar için çok sağolun, polisaj makinası almayı düşünmüyorum şuan. Aslında düşünürümde bu malzemeleri aldıktan sonra maddi durum sıkıntı yaratabilir :) Çok ince kılcal çizik olması çokta önemli değil aslında aracımın bazı bölümlerine harç sıçramış zamanında,ben kuruduktan sonra farkettim. Çıkarmaya çalışıncada çizmişim biraz. Önemli olan onları çıkarması benim için. Dediğim gibi önceden kendim yapmıştım uyduruk bi pasta-cila ile çokta güzel olmuştu pamukla falan yapmıştım. Çok uzattım sözü ama :) şimdi siz polisajsız yapma bi işe yaramaz mı diyorsunuz ? polisajlı ile polisajsız arasında ne farkeder, yorulma dışında :) ?

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ürünler çok güzel ama polisaj makinesi olmadan kılcalı bile almak zor güneşe çıkınca örümcek ağı gibi tüm kılcallar görünür.

cleaner wax gereksiz bir ürün eski waxı silmek için kullanılır onu boşuna alma.

ultimate compound yerine profesyonel seriden bir pasta ve devir ayarlı polisaj makinesi ile girişsen süper olurdu. bu şekilde aracın üzerindeki matlıgı alırsın ve parlatırsın, çizikler kalacaktır :S

endurance gelmiş geçmiş en iyi lastik parlatıcısıdır jel olanıda çok uzun süre etkilidir ama biraz uygulamada zahmetli, bir arkadasımız sprey olanını kullanmıstı bu sitede paylaşımını gördüm oldukca memnundu.

o üründe bende kararsız kalmıştım, cila yazınca koydum aslında sepete. Peki pastadan sonra extra parlatıcı olarak ne alabilirim. Bu üründen sonra wax yapıcam en son yani wax'la pasta arasında parlatıcı ne olablir.

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o üründe bende kararsız kalmıştım, cila yazınca koydum aslında sepete. Peki pastadan sonra extra parlatıcı olarak ne alabilirim. Bu üründen sonra wax yapıcam en son yani wax'la pasta arasında parlatıcı ne olablir.

aracınız koyu renkse glaze tercih ederim Poorboys Black hole aracın rengine güzel bir derinlik verip kılcallarıda maskeler

ayrıca polisaj makinasıyla %95 basarı yakalıyorsanız, elle maximum %30 :)

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herhangi bir polisaj makinası olurmu, sahibinden.com'da baktım birkaç tane. Anlayan arkadaşlar yardımcı olsa iyi olur :)

http://www.sahibinden.com/ilan/is-m...0w-polisaj-cilalama-makinesi-46119997/detay/?

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ct6122-125-mm-polisaj-taslama-48451557/detay/

birde koçtaş'ta var
http://www.koctas.com.tr/U/PP-GW2003-Polisaj-Makinesi/120-W/54828?R=104

bunlardan hangisini alsam olur?

koçtaşta taşlama makinası olarak geçiyor.sayfasında göremedim. kendi markası pp galiba devir ayarlı 49 liraya aldım ben. seninde işini görür herhalde.