Konsol deri kaplama?

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar corsa c'nin ön konsoluna deri kaplama yapılabiliyor mu? Yapılabiliyorsa nasıl bir işlem uygulanıyor ve maliyetleri ne kadara çıkar acaba?

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla banada sanayide dösemecilik yapan adam konsol çok pütürlü yapılmaz dedi.Ama o zaman zımpara vur prüzleri kaldır öle yap dediğimde bu plastiğin üzerinde yapıstırıcıda tutmaz dedi.İkiside farklı bir durum ama boyayabiliriz dedi eğer boyayı tutuyorsa yapıştırıcıyıda tutabilir yani bi hayli kafam karıştı. :D hani bizim kullandığımız yapıştırıcılar tutmaz dese daha net olurdu ama neyse firma ile konuşayım ben bi daha net bişiyler söylerer umarım sağolun adres için.Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar...

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olmaz sanki, yani uygulana bilir ama hoş olmaz gibi geliyor bana.

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deri kaplatabilmen icin tek secenek yapistirmadir. Konsol komple sokulecek. Kenarlardan traslanacak. Traslama kaplanacak derinin kalinligina gore degisir. Komple bir zimpara yedikten sonra yapistirici kullanarak deri yapistirilacak. 2 gunde de dinlenme suresi var. Ben acikcasi deri kaplatan gormedim de antrazit kaplayan cok gordum.

Senin sordugun ustalarin yapmak istememelerinin sebebi ugrasmak istememeleri. Ince islik isteyen bir is bu. sonucta o gogus yerine takilinca cuk diye oturmasi lazim. Tikirti yaparsa ustalarla papaz olursun...

textilman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirde bir firma var , ismini şu an hatırlamıyorum ama google'da torpido kapmala diye arattıra bilirsin. durasoft diye bir kaplama kullanıyorlar ve pek çok renk seçenekleri var. ama fiyat pahalı idi.komple göğüs, torpido, konsol 1.250 tl demişlerdi.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deri yapmamalarının en büyük nedeni güneşte kalkıyor deri kaplı orjinalinde birçok tipoda kronik olarak deri ayrılıyor. büyük ihtimalle ısı ile genleşme takiben soğuma ve büzülme sonrada yüzeyden kalkıyor. bu iş için antrazit kullanıyorlar. çünkü deri gibi ısısal genleşme katsayısı yüksek değil. suni deri ile sonuç ne olur bilmem buda başka bir seçenek

EWGIN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapilmaz diye biliyorum Ama siz gene araştırın...

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alman otomobillerinde kullanılan suni deri ile kaplayabiliriz dedi firma antrazit nasıl bir malzeme onu bilmiyorum ama alcantara diye bir malzeme var firmada acaba omudur?

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yapılıyor....

gal.php