Kontak elektriği..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa C aracımıza uyguladığım gündüz farını parklara bağlamıştım fakat bunu iptal edip elektriğini direk kontaktan almak istiyorum. Kontak çevrildiği zaman yanacak şekilde olacak. Bu voltajı kaputun altında nerden nasıl temin edebilirim acaba?

ledd.jpg

Son düzenleme:

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam kontağı cevırdıgınızde peki ledlerı bozma ihtimali olmasın , ılk calıstırmada bazen bızım ampullerı patlatabılıyor .

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LEDlerden önce sürücü devresi var. Satıcı arkadaşın verdiği bağlantı şemasında elektriği direk kontaktan alın diye belirtiyordu. O yüzden kontok elektriğini kullanmak sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Şu anki bağlantı şeklinde gündüz farının yanması için parklarında yanması gerekiyor. Sürekli bu şekilde yanınca angel eyeler ve içindeki ledler zarar görür daha çabuk patlar diye düşünüyorum..Gündüz gözükmeyen angeli yakmanın da bir mantığı yok.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
far açma düğmesinin altındaki boşluk kısmı çıkar.orada kalın kırmızı kablo var.o kontak elektriğinin kablosu

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor kaputunun altında biryerlerden olsa daha iyi olacak. İçeriye kablo gecirmek sıkıntı oluyor.

H

hardcat

Bilgi Girilmemiş
Şarj dinomosundan (çıkışından) alacaksınız araç çalışırken orası elektrik üretiyor ve stop ettiğiniz zaman çalışmıyor veya silecek rölesinden kaputun içimde veya dijital ekranın sigortasından veya dreksiyon pompasından vaya silecek rölesinden

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta kutusundan almak sağlıklı olur mu acaba?

Gry54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigorta kutusundan alacağın bir uçla roleyi tetiklet ve aküden besleme al en güzeli bu olur herhangi bir duruma karşıda sigorta eklemeyi unutma. ne olur ne olmaz