kontrol yağ seviyesi problemi yardım

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu yer bağcılardaymış bana yakın gidip yaptırayım bakalım temizlensin içi :) sağolasın ilgilendin o kadar ama şu müşiri alıp direk bir şey demeden bunu takın diyecem ustaya 15 lira bir şeymiş zaten

Eyvallah.

Kolay gelsin,;)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yer bağcılardaymış bana yakın gidip yaptırayım bakalım temizlensin içi :) sağolasın ilgilendin o kadar ama şu müşiri alıp direk bir şey demeden bunu takın diyecem ustaya 15 lira bir şeymiş zaten

en guzelı o zaten bende oyle yapıyorm kendım degıstrcegım seylerı kendım degıstırıyorum degısıtremezsem eger alıyorum parcayı yaptırıyorum yada gıttıgmde dıyorum sorun bu bu bu degısmesı gereken parcalar bunlar bu yapılcak yoksa 50 bın tane sey soyluyolar

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Sonuç nedir.:confused:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hocam iş yoğunluğundan gidemedim oraya da hafta sonu şu temizlik olayını yaptırmadan şu müşiri bir değişdirteyimde ona göre gideyim şu temizlik olayına

Sorun çözüldümü ? Yazmayımı unuttun . Sonucu yazarsan örnek paylaşımın olur.:(;)

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra G kasalarda kontrol fren lambası uyarısı kontağı açtığında görmen normal, frene basıp bıraktığında bu uyarı ekrandan gider sistem fren lambalarının yanıp yanmadığını kontrol ediyor.

Son düzenleme:

sondoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ampullerin temas ettiği kontaktlarda bu uyarının nedeni olabiliyor,ilk çalıştırmadaki rutinin dışında fren lamba arızası mesajı gelir ve ampuller sağlamsa kontaklara mutlaka bakmak gerekiyor,ampulun en alt kısmına temas eden kontakt lehimle doldurulursa olur yada hafif üstte doğru esnetilebilir.

Ekli dosyalar

• fren.jpg
    fren.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 8

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun çözüldümü ? Yazmayımı unuttun . Sonucu yazarsan örnek paylaşımın olur.:(;)

Haklısınız kusura bakmayın problem yağ müdüründen mis 15 tl bu parça ama bu aralar şöyle bir durum oldu sabahları ilk calistirmada takı takır sesler geliyor arabadan belli bir zaman sonra bu ses gidiyor ses seda kalmıyor yalnız sessiz yerden geçerken dur kalklarda ilk başta sanki dikiş makinası gibi ses geliyor gösterdim ustalardlbir şey yok dediler sogukken bakılması lazım dediler bu sorun da yağ kontrolü yapan petrol ofisindeki adam yagimin eksik olduğunu yarın litre eklemek lazım dedi ve 20/40 yağ eklemiş ben 10/40 yağ kullanıyorum dedim bir sey olmaz dedi sonra böyle olmaya başladı gibi sanki bununla alakası var midir acaba