Konyanın Meşhur Araçlarından Biri

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kazasız belasız kullan baya ıddalı rakam 180 hp araca yaptıgın motor modıfıkasyonu lıstesını yazarmısın 180 hp nasıl ne yöntlemlerle alınmış

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya adamın hevesini kursağında bırakmışsınız ne kadar gaddarsınız adam burda sizle bir sevincini paylaşmış hepiniz dalgaya vurmuşsunuz arkadaşın yazısını okudum sonra sizin yazılarınızı okudum arkadaşın yerine bir kendimi koydum üzüldüm duygulandım..

neticede iyisi kötüsü bir ödül almış burda sizlerle paylaşmış adamı yerden yere vurmuşsunuz dikkat ettim biriniz bile hayırlı olsun kardeşim tebrik ederim dememiş..
ben diyim tebrik ederim başarılarının devamını dilerim emniyet ve güven içinde tabiki..

insect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya adamın hevesini kursağında bırakmışsınız ne kadar gaddarsınız adam burda sizle bir sevincini paylaşmış hepiniz dalgaya vurmuşsunuz arkadaşın yazısını okudum sonra sizin yazılarınızı okudum arkadaşın yerine bir kendimi koydum üzüldüm duygulandım..

neticede iyisi kötüsü bir ödül almış burda sizlerle paylaşmış adamı yerden yere vurmuşsunuz dikkat ettim biriniz bile hayırlı olsun kardeşim tebrik ederim dememiş..
ben diyim tebrik ederim başarılarının devamını dilerim emniyet ve güven içinde tabiki..

yemınle bende sabahtan beri yorumları tek tek okuyorum yazmıyım yazmıyım dıyodum polemik çıkmasın diye ama.. yanı cok haklısın aynı duyguları gercekten bende yasadım ılk gordugumde mesajları gerçekten üzüldüm.. arkadaş yeni üye olmuş direk aracnı paylaşmış önce aramza bir hoşgeldin dememiz lazım.. opelim net böle bir yermi 1 konu açtım heemn dalgaya vurdular diye düşünür şimdi arkadaş yanlışmı düşünüyorum ? hemen dalgaya vurmaya gerek yokki şahinlerle kapışşa ne olmuş kapışmasa ne olmuş ki adam 1. oldum demiyor dikkaet edersinizki 3. oldum diyor şahinlerle kapışmış diye dalgaya vuruyosunuz demek kapışşsaymış 1. olurmuş belkide dimi ayrıca kendine göre konyada belki çevresi arkaşları bildiği için böle bir başlık açmış ona öyle geliyor olabilir nese uzatmıyalım bende başarılarının devamını dilerim dostum güven ve emniyet içinde kazasız belasız bin ins ..

Son düzenleme:

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende konyadayım ama aracı 1 kez bile görmedim. benim kampüs ve bosnada altın madalya almam lazım o zaman :)

araç temiz duruyor Allah kaza bela vermesin, nice kupalara...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sayfanın basında bazı arkadaslar baya yerden yere vurmuşlar bıraz daha acıklama yapsaydı aracın sahıbı arkadas belkıde bu kadar eleştırılmezdı

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonra bazı arkadaşlar konular açıyor forum neden durgun diyorsunuz siz böyle daha ilk mesajından adamı yerden yere vurursanız adam durmazki kaçar gider..

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

+100000 insan soru konu açmaya korkuyor