Köpek Balığı Anten Önerisi

AstraJ2016

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Astra j sedan aldım 2016 model.Normal çubuk anten var,görüntüsü kötü değil ama köpek balığı antene heves ettim.Servise sordum.90 tl dedilir ve yurtdışından geleceği için 2 3 haftayı bulur ama önermiyoruz çekim kalitesi düşük dedi.Fakat trafikte çok görüyorum ve iyi bir marka bulumadım.Önerilerinizi bekliyorum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam hatırladığım kadarıyla antenin fiyatı daha yüksekti yan sanayi mi getiriyorlar acaba ? Şehir içinden çok fazla açılmıyorsanız taktırabilirsiniz ancak uzun yolda radyo çekimi konusunda sizi üzebilir.

Berkin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görünüşü güzel ama bariz çekimi düşük. İstanbul şehir içi sorun yaşamadım ama uzun yolda trt fm bile kötü bazen dinlenmeyecek seviyede. Telefonun radyosu daha iyi çekiyor. Görünüş olarak tavsiye ederim ama şehir dışı yolculukta bolca radyo dinleyeceksiniz durumu değerlendirin biraz. Her ne kadar spotify, yada usb den müzik dinleme gibi seçenekler olsada radyonun keyfi başka. Gittiğim her şehirde yerel radyoları ayarlarım. Keşke güzel çeken bir köpek balığı anteni olsa.

NihatChe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Markasını unuttum ama BMW lerde kullanılan köpek balığından taktırmıştım gayet de hoş duruyor ve çekimi muntazamdı. Ama tabi her zaman bi hurda BMW’ye denk gelir miyim bilmiyorum

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Markasını unuttum ama BMW lerde kullanılan köpek balığından taktırmıştım gayet de hoş duruyor ve çekimi muntazamdı. Ama tabi her zaman bi hurda BMW’ye denk gelir miyim bilmiyorum

Ostimden soruşturmak lazım aslında, tabi sorunsuz uyacağını da nasıl biliriz oda ayrı bir konu.