Köpek balığı Sırtı Anten

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 Model makyajsız sport'a çıkmacıdan aldığımız orjinal opel köpekbalığı sırtı anten takılabilir mi acaba? eski normal çubuk antenin girişi ya da sabitleyicisiyle uyumlu mudur? Hiç taktıran oldu mu arkadaşlar? Hali hazırda bir tane var size bi danışayım dedim de almadan.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Köpek balığı Sırtı Anten

Bildiğim kadarıyla direk takılamıyor. İç tavan döşemesinin sökülüp yeni bir kablolama yapılması gerektiğini okumuştum forumda yanlış hatırlamıyorsam.
Bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Olmuyor diye biliyorum. Radyoda çekme problemi cabası. Meşakkatli bir iş. Tavan döşemesinin falan sökülmesi gerekiyor .

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. O vakit hiç uğraşmaya değmez tavan döşemesi sökülmesi falan meşakkatli iş. Eyvallah. 

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. O vakit hiç uğraşmaya değmez tavan döşemesi sökülmesi falan meşakkatli iş. Eyvallah. 

Aynen. :)

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:

֜stad o kadar çok şey yapmak istiyorumki ama sonuçlar hep hüsran :)

Aracı alırken satış elemanı ne orjinal navigasyondan bahsetti, ne afl'den ne flex-ride'dan. ֖ncesinde bu siteyi de bilmiyordum. Tamamen kendi bilgilerimle still paketli sportu aldım çıktım. Allahtan sunroof lu almışız.

Renkli ekran olsun istiyorum. Orjinanl navi600 bulunucak, bağlantılar değişecek, merge-divorse yapılacak, fabrikadan kodlar istenecek vs. Tüm bunları yapabilecek teknik donanıma sahip usta olmaması da cabası.

Kapı kolu led'i yaptırayım diyorum. Servis o işlere hiç girmiyor. Led alayım yaptırayım diyorum. Koskoca 2 milyon nüfuslu Mersin'de uygun ledi satan mekan yok. Gitmediğim elektrikçi kalmadı. e-bay falan sıkıntı. işim gereği kargo olayı uymuyor vs.

Köpek balığı anteni dedik. o da olmadı.

Sonradan afl yaptıralım  dedik. O hiç olmadı. afl'si aktif olmayan zenonu ne yapayım ben dedim kaldı.

Bu gidişle hiç birşey yaptıramadan aracı satacaz. Millet kumandadan bagaj açıyor biz anten takamıyoruz arkadaş :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:) 

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:
֜stad o kadar çok şey yapmak istiyorumki ama sonuçlar hep hüsran :)

Aracı alırken satış elemanı ne orjinal navigasyondan bahsetti, ne afl'den ne flex-ride'dan. ֖ncesinde bu siteyi de bilmiyordum. Tamamen kendi bilgilerimle still paketli sportu aldım çıktım. Allahtan sunroof lu almışız.

Renkli ekran olsun istiyorum. Orjinanl navi600 bulunucak, bağlantılar değişecek, merge-divorse yapılacak, fabrikadan kodlar istenecek vs. Tüm bunları yapabilecek teknik donanıma sahip usta olmaması da cabası.

Kapı kolu led'i yaptırayım diyorum. Servis o işlere hiç girmiyor. Led alayım yaptırayım diyorum. Koskoca 2 milyon nüfuslu Mersin'de uygun ledi satan mekan yok. Gitmediğim elektrikçi kalmadı. e-bay falan sıkıntı. işim gereği kargo olayı uymuyor vs.

Köpek balığı anteni dedik. o da olmadı.

Sonradan afl yaptıralım  dedik. O hiç olmadı. afl'si aktif olmayan zenonu ne yapayım ben dedim kaldı.

Bu gidişle hiç birşey yaptıramadan aracı satacaz. Millet kumandadan bagaj açıyor biz anten takamıyoruz arkadaş :)

çok dertlenmişin dostum elindekiyle yaşa ve zamanla araştırmayla daha rahat halledersin. led olayınıda işim gereği kargoyla alamıyorum demişin şube teslimi istersen kargonu ilgili şubeyede not bırakırsan müsait olduğunda gidip alırısınız

metlife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:) Dostum sağolasın. Dediğim gibi kargo olayı benim için çok sıkıntı. İşten çıkış saatim belli olmadığı için problem çıkıyor. Aslında yine de bir denemem lazım. üstad dertlenmekten değil de İşte bakıyorum herkes bişeyler yapıyor Biz led takamadık daha :) Şu 3 satırlı bilgi ekranı için uğraştık o da yalan oldu. Şeytan diyor sat. Flex-ride sunroof orjinal navigasyon bir cosmo al. İçine flex-fix eklet. Hatta şeytan daha da diyor ki bir gümrükçü olarak git almanya fabrikadan direk en full'ünden koltuk ısıtmalı- opel eye'lı alles inklusive astra al :))

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metlife link' Alıntı:
:) Dostum sağolasın. Dediğim gibi kargo olayı benim için çok sıkıntı. İşten çıkış saatim belli olmadığı için problem çıkıyor. Aslında yine de bir denemem lazım. üstad dertlenmekten değil de İşte bakıyorum herkes bişeyler yapıyor Biz led takamadık daha :) Şu 3 satırlı bilgi ekranı için uğraştık o da yalan oldu. Şeytan diyor sat. Flex-ride sunroof orjinal navigasyon bir cosmo al. İçine flex-fix eklet. Hatta şeytan daha da diyor ki bir gümrükçü olarak git almanya fabrikadan direk en full'ünden koltuk ısıtmalı- opel eye'lı alles inklusive astra al :))

Bir hemşeriniz olarak, imkanınız varsa dediklerinizi bir an önce yapmanızı öneririm :)
İçinizde kalmasındansa, bir an önce gerçekleştirin cosmo + orj navi düşüncenizi :)
Benim imkanım elverseydi aracı alırken, kesinlikle cosmo almaya çalışırdım :)