Köprüde makas atmayın!!!

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şimdi bu adamlara ne diyeyim...Kendi canını düşünmüyorsun,başkalarınınkini düşün...İyi olmuş desem bir türlü geçmiş olsun desem bir türlü...

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde zigzaklar çizerek makaslamak istediği kamyona çarpan araç bariyerleri biçti. Feci kaza saniye saniye köprü güvenlik kameralarına yansıdı.

Feci kaza saniye saniye köprü güvenlik kameralarına yansıdı.

Korkunç kaza Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde meydana geldi. Köprü güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan kazada, zigzaklar çizerek trafiği tehlikeye atan araç, önünde gitmekte olan kamyonu makaslamaya çalıştı. Makas yaparken kamyonun ön tarafına çarpan araç kontrolden çıktı.

Kontrolsüzce ilerleyen araç, bariyerlere çarptı. Aracın bariyere çarptıktan sonra art arda taklalar attığı kaza, köprü güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

http://haber.mynet.com/video/yasam/Köprüde%20tüyler%20ürpertecek%20kaza!/14Mart2008/X1205506519828/%26video%3Dmms%253A%252F%252Fhaberav%252Emynet%252Ecom%252Fhv%252Fkopru%255Fkaza465%252Ewmv

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Yazık! Yol da uygunmuş aslında, makas atmaya ne gerek var efendi gibi git. Trafiği de kilitlemiş üstüne

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PES doğrusu
adam kendini herhalde formula pilotu sanmış.
hadi olsa bilene yinede o şekilde makas ???????

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz acemice olmuş. ama ne olursa olsun hiçbiryerde yapmamak lazım.
Görüldüğü gibi aracı kullanan kendi hayatına değer vermiyor ya çarptıkları onların ne suçu var. Bu olayda birisi haytını kaybetse kim buna KAZA diyebilir. silahı çıkarıp birinin hayatını almaktan ne farkı var bunun.
Üstüne üstlük hiç suçu olmayanlar trafikte bekliyor. diğer insanların zamanını çalıyor. Soruyorum size ne için?

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
makas boyle atılmaz araba 45 derece egımle yanlıyo
kurtaramadıgı aracda kamyon

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazık ya çok yazık bu aralar Ankara da acayip arttı böyle makascılar.Bana denk gelirse önüne bir miktar kırıyorum.Sonra arkadan gelen fren seslerini dinliyorum

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kamyona takılmış :)