kopya CD ler yasaklandı

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide ttnet gibi parayla mp3 indirilen siteler var onları ne etcez :D şarkıları didik didik inceleyeceklermi :D bari polislere laptop versinlerde kontrol etsinler :D

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Valla soran eden yok kardeş benim ikizlerim var bende alacaktım iyiki almadım dünyanın parasını istiyolar. çocukları arkaya oturtuyorum kimse bi şey demiyo. cam filminede aynısını dediler soran eden yok buda onun gibi bişey olur...:D
Allah ikizlerini kazadan korusun.
Koltuğu polis için değil de çocuklar için almak gerek.
Kaza anında çocukların yanında oturan birinin kendine bile faydası olmaz.
Eylemsizlik prensibi, bir yere çarpan araç durur ancak araç içinde sabitlenmeyen herşey harekete devam eder.

Son düzenleme:

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarı ile; savcılık kararı olmadan polisin aracı arama yetkisi yok, her önüne gelen arabaya cd. ara diye de savcılık karar çıkartmaz.
nasıl olacak bu iş?

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah ikizlerini kazadan korusun.
Koltuğu polis için değil de çocuklar için almak gerek.
Kaza anında çocukların yanında oturan birinin kendine bile faydası olmaz.
Eylemsizlik prensibi, bir yere çarpan araç durur ancak araç içinde sabitlenmeyen herşey harekete devam eder.

amin cümlemizin kini RABBİM korusun. evet haklısınız zaten bu konuşmalardan sonra almayı düşünüyorum en kısa zamanda. Bu şekilde paylaşımlar olmayınca insan tek düşünceye odaklanıyo daha kapsamlı ve geniş düşünemiyo onun için opelim.net gibi forum sitelerinde arkadaşlar fikir alış verişinde bulunup yanlışı ve doğruyu ayırt edebiliyo. ALLAH korusun bugüne kadar bir kaza yaşamadığım için bu yönlerine fazla ehemmiyet vermemiştim. ama bu hiç düşünmedim anlamına gelmez tabi, sadece gerekli önemi vermemiştik. şimdi sizin gibi değerli arkadaşlarımın, abilerimin doğru düşünceleri sayesinde bu fikrimden vazgeçtim inşaallah en kısa zamanda alacam. tekrar teşekkürler fikirleriniz için:D

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyide ttnet gibi parayla mp3 indirilen siteler var onları ne etcez :D şarkıları didik didik inceleyeceklermi :D bari polislere laptop versinlerde kontrol etsinler :D

parayla yasal olarak indirilen şarkılarla cd kopyalayıp dinleyebiliyorsunuz yasal olmayan şekillerde indirilen şarkılar yasak

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
parayla yasal olarak indirilen şarkılarla cd kopyalayıp dinleyebiliyorsunuz yasal olmayan şekillerde indirilen şarkılar yasak
Benim bilgisayar kullanmayı dahi bilmeyen memurlarım bu ayrımı nasıl yapacaklar ki? Eminim arabada buldukları bütün (çok eski CD lerdeki bandroller düşmüşte olabilir) CD lere el koyarlar :D.

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla soran eden yok kardeş benim ikizlerim var bende alacaktım iyiki almadım dünyanın parasını istiyolar. çocukları arkaya oturtuyorum kimse bi şey demiyo. cam filminede aynısını dediler soran eden yok buda onun gibi bişey olur...:D

Tebrikler... Tam bir Türk zihniyeti...

ygt_kymz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demekkı artık polısı gorunce sıslerı kapatıcaz muzıgı kısıcaz emnıyet kemerını takıcaz cd orjınalyle degıstırıcez

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
daha dün alakasız biyrde polis çevirdi aldı evraklarımı bakttııı baktıı baktııı egzoz ses çıharıomu dedi yok dedim iyi git hadi dedi gittim:D