kötü kaza yaptım..

onurrr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugun kaza yaptım ama sizden birşey öğrenmek istedim.arabam pert oldu.kasko bedeli 18 milyar.bana bu paranın tamamını verirlermi yoksa aynı model bir aracın o anki 2.el fiyatını göze alıp ona göremi ödeme yaparlar

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko bedelini ödemezler. dediğin gibi 2. el piyasası arastırılır. ona göre ödeme yapılır.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman aracımı direk perte çıkartayım :D:D:D

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun umarım kimseye bi zarar gelmemiştir. ben de bir araba pert ettim ve piyasa değerini aldım kasko bedelini ödemezler! belki mahkemeyle falan alırsın ama uğraşılmaz.aslında poliçede yazan rakamı vermeleri gerekir değil mi? mantıklısı bu.

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigorta şirketine bağlı. Kimisi Kasko Bedelini verio kimisi piyasadaki bedelini veriyor :) Ama hakkını ara sana kasko bedelini vermek zorunda sert yap biraz ;)

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.
İkinci elin piyasa değerini veriyor.:(

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim kasko bedelini arttırıp düşürmemiz ne işe yarıyor o zaman ? %10 gibi belli bir miktara kadar kasko bedelini arttırabiliyorsunuz bu da ödemeleri arttırıyor. Orda yazan kasko bedelini değilde piyasa değerini ödeyecekse bu iş palavramı, müşteri kazıklamamı oluyor o halde ? Geçmiş olsun bu arada.