Krom kapı çıtaları

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Krom kapı çıtaları

Açıklayıcı bilgiler için teşekkürler,fiyat böyle ise ben vazgeçtim arkadaşım bu ne ya.Ben 2000 TL buna verirsem evin yolunu bulamam :-X

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

açıklayıcı bir cevap olmuş. yeni araç almak isteyip te enjoy plus - sport  yada  sport - cosmo  arasındaki farklar nedir? arasındaki farkları (krom çıta, alarm, afl, vs.) sonradan da alıp taktırabilirim diye düşünen arkadaşlar için de yol gösterici olacaktır bu fiyatlar.

F

Flash

Bilgi Girilmemiş

Super aciklayici bir msj krom cita olayina son noktayi koymussunuz  greatt fakat bu fiyati hangi bayiden aldiniz? Ben iki farkli bayi ile konustum ve biri 1250TL + KDV dieri 1100TL + KDV dedi  aaaa

alpayf1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar benimde aracım enjoy plus paket. Aldığım servis (İstanbul Maltepe) Fiyat olarak yaklaşık 2500 TL verdi. Kelebekler komple Değiştiriliyormuş bu kadar verecek olsam zaten sport alırdım. İstanbul fatih'te titiz nikelaj var. Google yazın arayın telefonunu arayıp sorun. bakın kaça yapıyor? İnanmayacaksınız fiyatı duyunca!!! Ellerinde hazır var hemen monte ediyorlar. En kısa zamanda gidip bende yaptırıcam.

admin: Küçük yazı olarak düzeltilmiştir.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alpayf1 link' Alıntı:
ARKADAŞLAR BENİMDE ARACIM ENJOY PLUS PAKET. ALDIĞIM SERVİS(İSTANBUL MALTEPE) FİYAT OLARAK YAKLAŞIK 2500 TL VERDİ. KELEBEKLER KOMPLE DEĞİŞTİRİLİYORMUŞ. BU KADAR FARK VERECEK OLSAM ZATEN SPORT ALIRDIM. İSTANBUL FATİH'TE TİTİZ NİKELAJ VAR. GOOGLE YAZIN ARAYIN TELEFONUNU ARAYIP SORUN. BAKIN KAÇA YAPIYOR? İNANAMİYACAKSINIZ FİYATI DUYUNCA!!! ELLERİNDE HAZIR VAR HEMEN MONTE EDİYORLAR. EN KISA ZAMANDA GİDİP BENDE YAPTIRICAM.
küçük harfle yazalım lütfen !

kodemirci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar ben eliftuningten almayı ve orda taktırmayı dusunuyorum. Aracın herhangı bır aksamının garanti dışı kalma olasılığı olurmu

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kodemirci link' Alıntı:
Arkadaşlar ben eliftuningten almayı ve orda taktırmayı dusunuyorum. Aracın herhangı bır aksamının garanti dışı kalma olasılığı olurmu

Elif tunningte bu çıtalar takım olarak satışta.kelebek camları değişmeden takılabiliyor sanırım.Kelebek camlarınında neden değişmesi gerektiğini anlamış değilim.Onlarda diğer camlargibi çıtalar için uygun oluğa sahip....

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zevk meselesi elbet ama araçlarımızda yeterince krom detay var bence, fazlası Insignia ya daha çok yakışır diye düşünüyorum.