Küçük bir kaza yaptım ama ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bir şey yazmasına bana göre gerek yok. Senin görüş açın ortada ve sen çıkıyorsun direk olarak o kişinin seni ikaz ederek dikkatini çekmesi gerek oda yok gel gir... bana göre dedim gibi burada 41 suçlu olaya şu açıdan bakın eğer siz tam olarak geri çıkmış olsa idiniz. 41 size vursa idi kim suçlu idi?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burada megane veya astranın vurmuş olması önemli değil...orada yol hakkı var...tutanakta hızlı olup olmadığı belli değil...kontrollü çıkması gereken astra..seyir yolu olarak görünür..
bu arada yazdıklarınızın aman aman bir rolü yok asli ve tali kusurların geçerli olduğu kurallara göre değerlendirme yapılır...

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geri geri çıktığın için ve diğer aracın geçişini %50 oranda tamamladığı için suç sende görünüyor. Hepimizin başına geliyor malesef. Büyük geçmiş olsun. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi tutanağını tutup belgeleri kasko şirketine vermen. Büyük ihtimalle de delinir kasko.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun öncelikle bence siz kusurlu bulunursunuz.Karşı araç daha yavaş olsaydı da siz ön çamurluktan girmiş olacaktınız büyük ihtimal. Geri çıkışları biraz daha sakin ve dikkatli yapmakta fayda var.
Kasko delinme mevzusunda kaskoyu deldirmeye değmez bence karşı tarafınkini sizin trafik sigortası karşılasın sizde özel bi yerde tamponu halledin derim kağıt defter işlerini acenteyle bi görüşün en sağlıklı onlar bilgi verecektir.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafik sigortası delindi zaten...yüksek ihtimal tramer giren arkadaş %100 kusur astraya verir...yönetim kurulu belki çok düşük ihtimalki bende hiç geri dönmedi %50 ye çeker..

tamponunda çatlak patlak pot yoksa birşeyler yapılır,veya mini onarım kullanırsın

apricot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.. tutanagı kaskoya mı verecegim zorunlu trafik sigortasını yaptırdıgım acenteye mi ?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servise bırakman lazım servis te ihbar verecek..
ama istersen diğer arkadaştan tramer dosya numarasını al,ona göre takip et %50 verirseki ben vermez diyorum ona göre servise gider verirsin...şu an mağdur diğer araba görünüyor...
istersen bırak arabanı direk hem sen hem o verdirsin..ama suçlu çıkacağın aşikar..

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.. tutanagı kaskoya mı verecegim zorunlu trafik sigortasını yaptırdıgım acenteye mi ?

tutanagi arabayı yaptiracagin servisin muhasebe elemanına veya orada bu işler için bulunan elemana vereceksin araban çok ağır yuruyemicek kadar hasar almadığı için sana biz sizi arariz sonuç çıkınca gelir bırakırsınız servise aracinizi derler bi iki gun oyle gezersin sonra aracını servise bırakır en az bir hafta içinde teslim alırsın yalnız bir hafta arabasız kalırsın