Küllük & Tiryaki Seti

N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Küllük

Siz sadece 34 tleye küllük mü aldınız çakmak dahil değilmi fiyata anlayamadım
ben telefonla sipariş ettim 34 e tiryaki seti dedi konuştuğum arkadaş çakmak+küllük yani
eksik gönderip sıkıntı çıkmasın sonra

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Neyin montajını  yapıyo havadan paramı istedi servis? :)

S

screem

Bilgi Girilmemiş

arkadaşlar ben tiryaki setini 30 tl aldım montaj için  para vermedim...buda formun faydası 3-4 araç aynı servisi kullanıyoruz..

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

O zaman sadece küllüğü kullanıcaz yapıcak bi şey yok
Servisten konuştuğum arkadaş öyle montajdan falan bahsetmedi eksik bilgi vemiş demek
öğrenmiş olduk sayenizde

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

özellikle eski model reno ve tofaslarda çakmak yüzünden elektik kaçağından yanan bir kaç araç biliyorum... ben gıcık olurum araç çakmağına.. bence gerekli ama tehlikeli....

bu arada küllük uzun yolda can sıkıcı, hemen torpidoya koyuyorum, yerine kola kutusu, bardak vs iyi oluyor... kolçak altındaki bardaklık çok yetersiz...

ACTİONCAT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba arkadaşlar geçen hafta cumartesi yeni opel astramı teslim aldım 2011 model 2 gün önce farkına vardım çakmaklık ve küllük yoktu bugün işim geregi bayinin yakınlarından geçerken alaym dedim yeni yasalar geregi araç içinde sigara içmek yasakmış o yüzden çakmaklık ve küllük verilmiyormuş çok garibime gitti küllügün oldugu yer hoş görülmüyor böyle bir olay başına gelen varmı acaba

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

küllüğü vermemek için bahane gibi geldi bana çünkü küllük araç ile birlikte verilmiyor
tiryaki seti olarak sonradan satılıyor
ben araçta hiç sigara içmem ama görüntü olarak gerçekten hoş duruyor
belki siz de içmiyeceksiniz ve almak istiyorsunuz bence mantıklı gelmedi
başka bir bayiye gidip satın alabilirsiniz bence
nette satılıyor ayrıca ama ben fiyatını 30-40 tl diye hatırlıyorum

http://www.sahibinden.com/listing/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-orjinal-kulluk-ve-cakmak-seti-tiryaki-seti-57878113/passive/#classifiedTitle

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

forumda bu konuda bir çok yazı var aslında. küllük ve çakmak uzun zamandır yok, tiryaki seti adıyla ayrıca satılıyor. 30 - 35tl civarı fiyatı var.

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçenlerde bayiye uğradım kenarı kromajlı küllük için 90 tl fiyat verdiler içim cız etti onun yerine 30 tl ye kromajlı olmayan GM ye ait başka bir küllük aldım, yanlış anlaşılmasın tiryaki seti değil sadece küllük, bu durumda ya ben ayın enayisi oldum ya da forum da tiryaki seti ile ilgili telaffuz edilen rakkamlar gerçeği yansıtmıyor  :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biliyorsunuz araçlarımızda iki adet çakmak yeri var, diğeri arka yolcular için, arkadaki küllüğün hemen üzerinde. Bu tiryaki setinde tek çakmak mı var, yoksa iki yer içinde veriyorlar mı ?