Küllük & Tiryaki Seti

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Küllük

Hakan hocam senin arabanın içini görünce kendimden utandım ya 005hihih,benim arabanın içini görsen akıllara zarar. general_hoho
Bu aralar ihmal ettim paşamı...

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

umut7105 link' Alıntı:
Hakan hocam senin arabanın içini görünce kendimden utandım ya 005hihih,benim arabanın içini görsen akıllara zarar. general_hoho
Bu aralar ihmal ettim paşamı...
o ilk resimdeki arç benim araç ve fotoyu oto yıkamada çekmiştim o yüzden temiz(gerçi bugün ben eşim ve yan komşuyla eşi benim araca bindi kadın ``sizin arabaya kimse binmiyormu paspaslarda ayak izi bile yok`` dedi  :)  )

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

2. ve 3. foto da benim araca sus tutturmak için sıra beklerken çektiğim fotoğraflardan.

Nostalji oldu biraz :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hehe sahipleri nasılda tanıyor araçlarını maşallah :)
fotoğrafları ilk fotoğraf ulaş beyin aracı, diğer fotoğraflar da sn.drwaverunner'ın gece çekimlerinden
sitede eklenmişti hepsi sadece elimizin altında olduğu için paylaştım

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dün bayiden tiryaki seti aldım 33 tl dediler ama takmak için 35 tl istediler aldığım settten daha fazla takma parası istediler hemde ön konsol sökülüp takılıyomuş sanırım aslnda bn sadece küllük istiyodum çakmak istemiyodm zatn aracımda sigara içirmedğim için çakmağa gerek yoktu zaten küllüğde sadece dekoratif amaçlı araçla bir bütünlük sağladığı ve gerçekten güzel durduğu için aldım küllüğü küllük yerine koydum ama çakmağı taktırmadım şimdilik belki ilerde elektirk almak için kullanmam gerekrse taktırırm düşüncesiyle evde bir kenara kaldırdım ama küllük gerçekten çok güzel duruyor

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
dün bayiden tiryaki seti aldım 33 tl dediler ama takmak için 35 tl istediler aldığım settten daha fazla takma parası istediler hemde ön konsol sökülüp takılıyomuş sanırım aslnda bn sadece küllük istiyodum çakmak istemiyodm zatn aracımda sigara içirmedğim için çakmağa gerek yoktu zaten küllüğde sadece dekoratif amaçlı araçla bir bütünlük sağladığı ve gerçekten güzel durduğu için aldım küllüğü küllük yerine koydum ama çakmağı taktırmadım şimdilik belki ilerde elektirk almak için kullanmam gerekrse taktırırm düşüncesiyle evde bir kenara kaldırdım ama küllük gerçekten çok güzel duruyor
Farklı birşeydenmi bahsediyorsunuz anlamadım ki tiryaki seti alıp kendiniz yerine takabilirsiniz ki ortada takılacak birşey de yok. Bence küllük yeterli sigara içmeyi düşünmüyorsanız. Ben tiryaki seti almaya gittiğimde tiryaki seti varmı diye sordum ve aldığım cevap" hea one" oldu. Misal kapı içi led sordum bizde öyle bir uygulama yapılmıyor dedi arkadaşlar dumur olmuştum :) Anlayacağınız soruyu sorduğunuz kişiye dikkat edin ve açıklayıcı tane tane konuşarak sorun arkadaşlarda genelde idrak problemi var :))) saygılar...

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

magu76 link' Alıntı:
[quote author=bugraa link=topic=680.msg38492#msg38492 date=1309346731]
Farklı birşeydenmi bahsediyorsunuz anlamadım ki tiryaki seti alıp kendiniz yerine takabilirsiniz ki ortada takılacak birşey de yok. Bence küllük yeterli sigara içmeyi düşünmüyorsanız. Ben tiryaki seti almaya gittiğimde tiryaki seti varmı diye sordum ve aldığım cevap" hea one" oldu. Misal kapı içi led sordum bizde öyle bir uygulama yapılmıyor dedi arkadaşlar dumur olmuştum :) Anlayacağınız soruyu sorduğunuz kişiye dikkat edin ve açıklayıcı tane tane konuşarak sorun arkadaşlarda genelde idrak problemi var :))) saygılar...
[/quote] küllükte sıkıntı yok zaten ama çakmağı takmak için siz takamazsınız ön konsolun sökülp elektrk çekilmesi gerek gibisinden birşeyler söyledi sanırım siz taktırdınzmı çakmak?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tiryaki setinde ( ki set olarak satılıyor ) küllük, çakmak ve çakmak yuvasının yedeği var. yuvanın kendisi zaten araçta mevcut. kutudan çıkan şey sadece yedek. yani montaj yapılması gereken bir parça yok. çakmağı kullanacaksanız direk araçtaki yerine takabilirsiniz. benim gibi çakmağı kullanmayıp elektrik alacaksanız şarj vs. için yine direk kullanabilirsiniz.