Landirenzo taktırabileceğim yer arıyorum. Acil Yardım Lütfen.

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar lüleburgaz da oturuyorum. dün landirenzo bayine gittim. landirenzo evo + yağlama kiti için peşin 1750 tl fiyat aldım. fiyattan yana sıkıntı yok ama ustaları pek içime sinmedi. buraa okudugum kadarıyla LPG kiti kadar ustalıkta çok önemli. çaresiz istanbul'da güvenilir bi yere taktıracağım. rica etsem istanbul da taktıran arkadaşlar. tavsiyede bulunabilirlermi. reklam olmasın diye düşünenler özel mesajla taktıraileceğim bayii bilgilerini ileirmisiniz. teşekkürler.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Landirenzo taktırabileceğim yer arıyorum. Acil Yardım Lütfen.

vetusta çok önemli

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yaglama sistemine gerek yok

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pazar günü aracıma landirenzo evo kit baglanıyor. yaglama sistemi yok. landi nin yeni başlattıgı bi kampanya varmış 0-10.000 km aralıgındaki 1.6 115 ps motorlara 3 yıl 100.000km tam motor garantisi veriyorlarmış o şekilde baglanıyor. bu garanti kapsamına (benzin enjektörleri- oksijen sensörleri- katalitik konvektör-silindir kapak contası- subaplar vs. ) lpg nin temas etiği her parça karşılıklı sözleşme ile garanti altına alınıyor.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

power39 link' Alıntı:
pazar günü aracıma landirenzo evo kit baglanıyor. yaglama sistemi yok. landi nin yeni başlattıgı bi kampanya varmış 0-10.000 km aralıgındaki 1.6 115 ps motorlara 3 yıl 100.000km tam motor garantisi veriyorlarmış o şekilde baglanıyor. bu garanti kapsamına (benzin enjektörleri- oksijen sensörleri- katalitik konvektör-silindir kapak contası- subaplar vs. ) lpg nin temas etiği her parça karşılıklı sözleşme ile garanti altına alınıyor.
Kaca anlastiniz ?

HolyDiver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de aynmı araç var 1.6 115 hp süreçten bilgi verirmisiniz bende düşünüyorum bursadayım..

erkut39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1650 tl ye takılıyor + 170 tl garanti ücreti. bu sadece bizim motor tipleri (1.6 115) için geçerli ve araç 0-10.000 km arası olması şartı aranıyor. benim araç bugün itibari ile 310 km de. daha öncede belirttiğim gibi lpg nin temas ettiği her parça landirenzo garantisi altında ve olası arızalarda serviste yapılma garantisi ile 3 yıl 100.000 km garanti veriyorlar. 2 gün sonra takılacak. p.tesi den sonra deneyimlerimi paylaşırım. bu arada aracı aldıgımdan beri 225 tl benzin aldım ş.içi ama trafik yok. 310 km yaptım menzil 100 görünüyor. çeyrek depo benzin var. hızlı bi biçimde düşüyor. lpg olmadan olmıycagını biliyordum da bukadar çok yakacagını bilmiyordum..... 032questn

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

power39 link' Alıntı:
1650 tl ye takılıyor + 170 tl garanti ücreti. bu sadece bizim motor tipleri (1.6 115) için geçerli ve araç 0-10.000 km arası olması şartı aranıyor. benim araç bugün itibari ile 310 km de. daha öncede belirttiğim gibi lpg nin temas ettiği her parça landirenzo garantisi altında ve olası arızalarda serviste yapılma garantisi ile 3 yıl 100.000 km garanti veriyorlar. 2 gün sonra takılacak. p.tesi den sonra deneyimlerimi paylaşırım. bu arada aracı aldıgımdan beri 225 tl benzin aldım ş.içi ama trafik yok. 310 km yaptım menzil 100 görünüyor. çeyrek depo benzin var. hızlı bi biçimde düşüyor. lpg olmadan olmıycagını biliyordum da bukadar çok yakacagını bilmiyordum..... 032questn

Dostum aracin daha cok yeni benzinde elbette fazla yakacaktir 10000 km cvri dusus baslar lpg candir taktrnca goreceksin tasarruf gayet guzel butceyi zorlmiyor

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 8000 de taktim
Daha sen motoru acmamissin biraz bas gez dolas yazik o motora daha mum kokusu geliyordur