landirenzoyu izmirde kime taktıralım?

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2004 corsa 1.4 benzinli aracıma landirenzo taktırmayı düşünüyorum. İzmirde bu işi en güzel kim yapar bir de fiyatlar nedir? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

absolute

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1300 - 1350 tl arasında takıyorlar bu markayı..Kullananlar çok memnun.Hayırlısı olsun şimdiden

lovemania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
kudak.deviantart.com
Ben Ata sanayi'de Gayem lpg'ye (yetkili servis) taktırmıştım 2009 kasım'da. Landirenzo'nun omegas modeliydi pipolu uygulama yaptırtmıştım. 1600Lira /10 taksitle .

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler yorumlar için arkadsaşlar ama benim anlamadığım konu fiyatlar 1200-1600 arasında değişiyor bu farklılık nedensdir acaba?

lovemania

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
kudak.deviantart.com
Farkettiğim birşeyi söylemek istedim, mesela taktırdıgım yerdeki filtre Med marka, yurtdısında 45€ uçuk bi fiyatta gördüm. Ama landirenzo Türkiye dist. olan Olgun oto'da taktırdıgım filtre yan sanayi gibi bir üründü aynı benzer dediler gerçi. (türk malı omlvs gibi bir markası var-50tl verdim..), birde kontrol düğmesindeki lambaların ters yandıgını sölediğimde ustaları tank'taki aparata bakarak aa xx'de landirenzoymuş dedi. Yani belki yurtdısından geldiği gibi degil bazı yerlerde muadili parçalar takılıyor olabilir. Firmayla ilgili hiç bir fikrim (Olgun Oto) veya kötü davranış görmüşlüğüm yok. Belki diyorum bu yuzdendir fiyat farkı..? Tabi bahsettiğiniz fiyat farkları Omegas modelindeyse..

Son düzenleme: