Lastik aldım....

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  Arkadaşlar aracımın orijinal lastikleri olan brıstone potenzalardan yol sesi ve sertliğinden dolayı hiç memnun değildim ve dün lastiklerimi kumho ku31 serisi ile değiştirdim ve arabada yol sesi bariz azalmakla birlikte daha yumuşak bir lastik olduğunu anladım kumhoların... yol tutuşu hakkında henüz bir tecrübem olmadı ama olduğu zaman buradan yazarım.. fiyatına göre şimdilik oldukça memnun kaldım... tanesi 230 tl diğer markalarda 470 tl den 800 e kadar vardı... 235 45 18 ölçülerim...

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Lastik aldım....

Gökhan_55 link' Alıntı:
  Arkadaşlar aracımın orijinal lastikleri olan brıstone potenzalardan yol sesi ve sertliğinden dolayı hiç memnun değildim ve dün lastiklerimi kumho ku31 serisi ile değiştirdim ve arabada yol sesi bariz azalmakla birlikte daha yumuşak bir lastik olduğunu anladım kumhoların... yol tutuşu hakkında henüz bir tecrübem olmadı ama olduğu zaman buradan yazarım.. fiyatına göre şimdilik oldukça memnun kaldım... tanesi 230 tl diğer markalarda 470 tl den 800 e kadar vardı... 235 45 18 ölçülerim...
hayırlı olsun.bu arada kilo mu aldın zayıfladın mı sen ölçülerin 235 45 18 üst taraftan almışın alt taraftan baya kilo vermişin yaw dikkat et kendine kardeşim  011zaa

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

kumho iyidir sanıldığının aksine. önceki aracımda kumho kullanmıştım gayette memnundum.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgahan06 link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=3086.msg68274#msg68274 date=1323457539]
hayırlı olsun.bu arada kilo mu aldın zayıfladın mı sen ölçülerin 235 45 18 üst taraftan almışın alt taraftan baya kilo vermişin yaw dikkat et kendine kardeşim  011zaa
[/quote]

düzensiz iş hayatı işte naparsın:)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadircakir link' Alıntı:
kumho iyidir sanıldığının aksine. önceki aracımda kumho kullanmıştım gayette memnundum.

bide kuru zeminde yol tutuşu iyi çıkarsa benim için ideal olacak...

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

kışın sıkıntı olmazda yazın yumşak lastik sanki yoldan bant söküyomuşsun gibi ses çıkarır. ömrüde uzun olmaz bence yaz için biraz daha sert lastik düşünebilirsin.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

artık aldım ayrıca yumuşak lastik arıyordum yol sesi yapmasn diye

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

Gökhan_55 link' Alıntı:

yaz olunca özellikle sııcak havalarda hem aşınma fazla olacak hemde daha rahatsız edici bir ses duyacaksın düşük jızlarda. Yüksek hızlarda da aşınma fazla olduğunda tehlikeli olabilir. Tabi yinede tercih senin :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omergokbulak link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=3086.msg68301#msg68301 date=1323464218]

yaz olunca özellikle sııcak havalarda hem aşınma fazla olacak hemde daha rahatsız edici bir ses duyacaksın düşük jızlarda. Yüksek hızlarda da aşınma fazla olduğunda tehlikeli olabilir. Tabi yinede tercih senin :)
[/quote]

bence tam tersini söylüyorsun:) tamam aşınma daha erken olabilir ama oda konfor ve sessizlik oalrak geri dönecek...

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

kesinlikle yumuşak lastik ses yapmayacak ve daha konforlu olacaktır. aşınma daha çabuk olacak tabiki diğerlerinin yarı fiyatı çünkü  011zaa