Lastik Seçimi

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu konu ile ilgili çok konu açoılmış, fakat çogunu inceledim bi sonuca varamadım.

Öncelikle alacağım lastiğşi max. 3-4 sene kullanacağım ve bu süre yapacağım KM ort. 30.000 km olur. Aşırı surat yapan biri değilim ve agrasif kullanmam. opel Astra G

195-60-15 lastik ebatlarım.

Mıchelin 160
Petlas 110
Goodyer 150
Honkok 110
Kumho 120

Gönlüm mıchelinden yana fakat yapacağım km ve kullanıma göre sizce hangi lastiği alayım. Özellikle bu lastikleri kullanan arkadaşlar yorumlarını esirgemesin. özellikle Honkok nasıl arkadaşlar.

Halilibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu konu ile ilgili çok konu açoılmış, fakat çogunu inceledim bi sonuca varamadım.

Öncelikle alacağım lastiğşi max. 3-4 sene kullanacağım ve bu süre yapacağım KM ort. 30.000 km olur. Aşırı surat yapan biri değilim ve agrasif kullanmam. opel Astra G

195-60-15 lastik ebatlarım.

Mıchelin 160
Petlas 110
Goodyer 150
Honkok 110
Kumho 120

Gönlüm mıchelinden yana fakat yapacağım km ve kullanıma göre sizce hangi lastiği alayım. Özellikle bu lastikleri kullanan arkadaşlar yorumlarını esirgemesin. özellikle Honkok nasıl arkadaşlar.

Gonlunu dinle rahat edersin

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokohamayı da listeye ekleyin bence;)

arcatoprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nem michelin pilot kullanıyorum... çokta tavsiye ederim... yumuşak bi lastik ve yol tutuşu eski bridgestone'larıma göre çok daha iyi... sessiz, manevra kabiliyeti yüksek, fren mesafesi de bence eski bridgestone'larıma göre daha iyi...

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nokian markasından çok çok çok memnun olanları biliyorum...aynı kalite lastiğe fazla para ödemeyin...şu an ben lsatık alacak olsam nokıan alırdım.

nokianı araştırın lastik testlerindeki başarısına bakın, sonra diğerlerine bakın derim...

lassa impetus revo ve dunlop Sp Sport serilerinede bakınız...

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyo t1r hakkında internette biraz araştırma yapın yumuşak hamurlu çok güzel bi lastik bende alıcam 1 aya kadar.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafamın rahat olması için michelin alacak gibiyim.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enerji server serisi çabuk yıpranıyor diye biliyorum malum Türkiye yolları :) Ben 3-4 ay önce İmpetus Revo aldım 150 liradan sert lastik yoksa yol tutuş (ıslak-kuru) memnun eder firen mesafesi de güzel ama konfor biraz düşüyor.