Lastik tavsiyesi

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın üzerindeki michelin energy saver lastiklerin değişim zamanı geldi.Tekrar michelin mi taktırsam yoksa başka marka tavsiye eder misiniz?4 lastik de değişecek ve yazlık lastik seçeceğim.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce bridgestone, continental kullanmıştım şimdi michelin energy saver kullanıyorum ve birdaha lastik alırsam da continental conti premium contact5 den başka lastik almam bu kadar söyleyim tercih sizin :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullandığınız yollar nasıl ? özellikle bozuk stabilize ve çukurları bol bir yolsa michelinden koşarak uzaklaşın. kalite malite kalmadı 2 senelik michelin lastikler balon yaptı yüzeysel çatlaklar oluştu. vectramıza petlas pt515 aldım mükemmel değilde süper bir lastik yumuşak hamurlu konforu süper bir lastik hiçbir sorunda yaşamadım 1 seneden fazla oldu. üstelik 215 55 16 lastiğin 4 tanesini michelin conti nokian gibi firmalardan 1200 altında alamazken petlastan 640 liraya aldım netten kargosu dahil...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeş ben geçen sene kışlık contiyi 195 65 15 640 tl ye aldım taksitli. lastik ölçülerin ne bilmiyoruz ama çok pahalı değil continental lastik.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
sıkı bir michelin hayranı olarak bu ara şikayetler çok fazla gibi. conti bencede mantıklı

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
195/60/15 lastik ölçüleri.Michelinden ben de şu yüzden şikayetçiyim.Aldıktan bir sene sonra yanaklarda çatlama oldu.Zaten bu çatlamalar fazlalaştığı için değiştiriyorum lastikleri.Aslında diş seviyesi bir sene daha idare eder ama çatlaklar bayağı derinleşmiş vaziyette.Genellikle asfalt yolda kullanıyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Firmalar mallarına sahip çıkması gerek onda reklamlara çuval dolusu para verene kadar kaliteli ürünleri satmaları durumun da tüketici her zaman reklamını yapar. Dünya kadar para öde sonra lastiklerin yanaklarından oradasın dan burasından su koymaya başlasın dünya da başka bir ülke de aynı ürün aynı sorunları verse daha bir daha sattırmazlar adama ama ülkemiz de ise saldım çayıra işi... kim kime dum duma.....

holmes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben goodyear kullandım asla tavsiye etmem çok sert, michelin çok yumuşak ve yanaklarda balon ve yarılma oluşuyor yolda birde çukur çoksa :( herkes conti tavsiye ediyor bende conti düşünüyorum.

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonunda eski alışkanlığımi bırakmadım. Michelin energy saver plus aldım. 4 lastik artı 4 adet çelik sibop ve rot ayarı 850 tl ye mal oldu.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi