lastik ve jant yardim !

m3lih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin kapanda yok yazmiyo kapaktaki yazan kagit yok koparip atmislar onu. hem tak falan ses geliyo demissin 1. seninki astra sanirsam astra daha kucuk oldundan belki vectrada olmaz oyle bir sorun olursada 17 inch taktiririm ozaman olmaz diye dusunuyorum 2. bu diyer arabalar nasil takipta suruyolar yani 19- 20 inch cantlar takiyolar oyle suruyolar yani bunlar hic mi sorun yasamiyo yoksa sadece opellerde mi sorun oluyo yani anlamadim arabayi guzel yapan cantlar bence zaten cant taktin zaman araba degisiyo yani kotu olan araba guzel bir cantla harika oluyo o yuzden kararliyim yani

evet astra Dostum amortisörlerini 12lik koy istersen 20inc jant at ozman sıkıntı olmaz ama araba leylek gibi durur. bnmkinde 3cm spor yay var ve 18 jant var bu yüzden ben vuruyo dedim opel için degil bu şahin içinde geçerli ferrari içinde geçerli. yeni çıkan astra gtcde 19inc var fabrika çıkışı ama araba jeep gibi çok yüksekde duruyo ne demek istedigimi anlamışssındır umarım

alek_VXR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet astra Dostum amortisörlerini 12lik koy istersen 20inc jant at ozman sıkıntı olmaz ama araba leylek gibi durur. bnmkinde 3cm spor yay var ve 18 jant var bu yüzden ben vuruyo dedim opel için degil bu şahin içinde geçerli ferrari içinde geçerli. yeni çıkan astra gtcde 19inc var fabrika çıkışı ama araba jeep gibi çok yüksekde duruyo ne demek istedigimi anlamışssındır umarım

yok amaartisorleri deistirmeye dusunmuyorum arabanin kitapciginda baktim yaziyo orda 225.45.17 225.45.18 yaziyo yani bunlar olur dimi bunlardan ikisini bakicam artik hangisini bulabilirsem sifir yeni cant almicam cunku 2. el alicam cant lastik bir arada bide bunlardan birini taktirirsam araba yuksek mi durucak yani

m3lih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok amaartisorleri deistirmeye dusunmuyorum arabanin kitapciginda baktim yaziyo orda 225.45.17 225.45.18 yaziyo yani bunlar olur dimi bunlardan ikisini bakicam artik hangisini bulabilirsem sifir yeni cant almicam cunku 2. el alicam cant lastik bir arada bide bunlardan birini taktirirsam araba yuksek mi durucak yani

Dosdum babam 2006 yılında sıfır vectra almıştı makyajlı kasa yeni çıkmıştı. bu araç bizde 2009 yılına kadar durdu. bunun üzerine biz 225/45/17 jant aldık orjinal amortisörlerinde hiç bi sorun çıkmadı. iç çamurlukla arasında 8cm pay kalmıştı buda senin için sorun çıkartcagını sanmıyorum. ama görüntü gerçekten ii olsun diosan 18 jantı koy zaten bildigim kadarıyla orjinal amortisörleri 8cm olarak çıkıyo onların. baktın çok yüksekte duruyo egerki jant sürtcek gibi duruyosada orjinal amortisörleri presleterek 3 cm daha fazlası yapabiliosun

Son düzenleme:

incisails

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm sizdeki jant ve lastiklerin durumu ve fiatı nedir yazabilirmisin acaba teşekkür ederim

MyLife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 brock jant tavsiye ederim ben veya bbs lm çok yakışır biraz tuzlular ancak paranız varsa değer gerçekten