Led Arka Stop

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

REC link' Alıntı:
Elbette aynı şeyi söylüyoruz ama benim ifade ettiğim şekilde söylendiğinde fırsatçılar vurgulanmış oluyor  ;)
kesinlikle haklısın. aynı multimedya ürünlerinde olduğu gibi bundada fırsatçılık sözkonusu. verdiğim ikinci linkteki ürün hakkında ne düşünüyorsun? türkiyede alıcısı çıkarmı?

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

firstemperor link' Alıntı:
ürün türkiye fiyatının yarısına satılmış. bence çok iyi fiyata gitmiş.
ayrıca aynı satıcının şu ürünü daha hoş görünüyor http://www.ebay.com/itm/DECTANE-LED-RUCKLEUCHTEN-OPEL-ASTRA-J-ROT-SCHWARZ-O26DLRS-/370919208305?pt=DE_Autoteile&hash=item565c81f571

fiyatıda uygun. 179euro stoplar 49 euro kargo ücreti. bunun %20si gümrük vergisi çıkar başkada bişeyi çıkmaz. almak isteyenlere yardımcı olabilirim.
Benim dediğim bu modeldi diğerine göre daha hoş duruyor.bide canlı gormek lazım.Ah opel şu arka stopları bi led yapamadın gitti walll

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ttt35 link' Alıntı:
Benim dediğim bu modeldi diğerine göre daha hoş duruyor.bide canlı gormek lazım.Ah opel şu arka stopları bi led yapamadın gitti walll
arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum. tabi canlı görmediğimiz için tam bişey diyemiyorum belki beğenmiyeceğim. peki aldım diyelim beğenmezsem aldığım fiyata satabilirmiyim acaba. (ikinci verdiğim linkteki ürün)

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

arkadaşlar bu ürünü almayı düşünüyorum. tabi canlı görmediğimiz için tam bişey diyemiyorum belki beğenmiyeceğim. peki aldım diyelim beğenmezsem aldığım fiyata satabilirmiyim acaba. (ikinci verdiğim linkteki ürün)
benimde alma niyetim çok ama çok fazla. Nasıl yapsak ki? Tam olarak ne kadara mal ederiz?

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

ouzhn06 link' Alıntı:
benimde alma niyetim çok ama çok fazla. Nasıl yapsak ki? Tam olarak ne kadara mal ederiz?
179euro + 49euro(kargo) + 35,8euro(gümrük vergisi) = 263,8euro = 721,49 Türk Lirası
başka bir masrafı yok. ayrıca ödemeyi paypal üzerinden yapacağımız için bazı kredi kartları taksit de yapıyor ben world kartta var diye biliyorum

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Led Arka Stop

ara ara sahibinden.com da ve diger otomotiv tuning web sayfalarında dolasıyorum belki bizim araclarada uygun fiyatlı ledli mercekli far/ledli stop filan gelmistir umuduyla ama nafile 023hm
Golflere bakıyorum ledli mercekli far 500tl e almayanı dovüyolar kızgınkırbac bizimkisi 2000 tl general_mmmmmmm
Cruze'lara bakıyorum heryer mercekli far/led stop ilanı,bizde 2tane bulabilene ask olsun oda 1350 tl
Yeni jettalara bile neon led mercekli far cıkardılar biz hala orjinal farımıza mercek nasıl ekletiriz,kaca patlar,bidaha farımız eski haline dönermi,cosmo far sporta enjoya nasıl uydurulur diye durup durup düsünüyoruz.Bu sonar junyan hella vs neden astraya biseyler yapmıyolar anlamıyorum madd vay arkadas ya

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yurtdışı satışı için birkaç örnek
http://www.sw-tuning.de/en/headlights/taillights/lights/OPEL/Astra-Reihe/Opel-Astra-J:::4180_4254_4267_11826.html?XTCsid=f6fb524b290c4e587acaceacb0fb82cb

http://tuningmode.ru/alternativnaya-optika-perednyaya-dectane-dlite-dlya-opel-astra-j-09-chrome

http://www.aliexpress.com/item/For-GM-Buick-Excelle-XT-Angel-Eye-LED-Head-Lamp-GM570-1-Year-Warranty/497413337.html

bildiğiniz gibi opel farklı ülkelerde farklı isimlerle markalaşmış vauxhall, buick gibi. buick excelle xt olarak arama yaparsanız bizim astralara uygun parçalar mevcut.

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

179euro + 49euro(kargo) + 35,8euro(gümrük vergisi) = 263,8euro = 721,49 Türk Lirası
başka bir masrafı yok. ayrıca ödemeyi paypal üzerinden yapacağımız için bazı kredi kartları taksit de yapıyor ben world kartta var diye biliyorum
ne yapsak ki:) ikilemde kaldim ya

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Yanlışınız var. Ürün Türkiye fiyatının yarısına gitmemiş, Türkiye'de 2 misli fiyata satılıyor !

:)