LED GÜN IŞIĞI ters devre

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu ilandaki led li şeridi ucuza bulsam bu focusdaki gibi benim sis farının altına yapabilirim sanırım ama istediğim ters devre yani araba çalışır çalışmaz devreye giricek bende far sensörü var kısalar yada parklar devreye girdiğinde o ledler devreden çıkıcak parklar kısalar kapandığında ledler gene kendiliğinden açılıcak bu mümkünmü yapılabilirmi

http://urun.gittigidiyor.com/LED-GUN-ISIGI-HER-ARAC-ICIN-BAKIN-YENI_W0QQidZZ16459525#aciklama

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
fiyatı artmaz ise iyi zaten
Ama videodaki mavi hoş duruyor
ilanda beyaz yazmış.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben burdan almam en kötüsü ebaydan alırım çok ucuzada bu tamponun altına iyi durmuş filmde fariçi yapılmış galiba ben öyle istemiyorum resimdeki gibi sis farının altına olsa hoş olur gibime geliyor

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bildiğin led işte.. resimler de fatoş gibi...

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Çok iyiymiş bende almayı düşünüyorum ama böyle bişe hiç monte etmedim arabaya onu nasıl yapabilrim direk aküyemi bağlayacam nasıl olacak bu ?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
montaj kolay yapışkanlı zaten de resimdeki gibi dururmu o önemli yoks direk para çöpe olayı benim gözüme güzel görünmesse çıkartırım yani :D

benim istediğim araba kontağı açıldımı ledler yansın ama farlar devreye girdimi devreden çıksın ledler yani geceleri falan da yada tünele girdinmi gündüz farlar devreye girdimi ledler devreden çıksın tünelden çıkdıkmı farlar kapandımı ledler tekrar devreye girsin zaten gün ışığınında amacı o güzelde olur..

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılır tabikide basit;)
park yada fara gelen kablodan paralel kablo alınacak.
çift kontaklı bir röle takacaksınız.
kapalı kontağa ledleri bağlayıp paralel aldığınız kabloyuda rölenin bobinine bağladığınızda istediğiniz biçimde çalışacak.

Ekli dosyalar

• Capture11.PNG
    Capture11.PNG
    3.9 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok sağol büütn bunlar üstüne birde arıza lambası yakmassa şahane :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parklara bağlanırsa gündüz ışığının bir esprisi kalmaz gündüz ışığının esprisi isminden belli gündüz yanması farlar kapalıyken farlar açıldımı kapanması güzel mantıklı işlevsel olur.