Ledli Bagaj Aydınlatması Corsa C(Resimli)

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşım için sağol
bir sey soracam bu ledler serit leddiyemi satılıyor metre işi

Evet Aynen oyle Şerit Led Diye Satılıyor Metre işi olarak Alabiliyorsunuz.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun alper abi süper olmuş.. yalnız kötü niyetli kişiler bagajı açar açmaz subwoofer ı görebilir dikkatli ol derim.. yeni proje nasıl bişey olcak çok merak ettim :)

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel olmuş vala tebrikler:)
Silikon tabancasıda uyum sağlamış çok :D:D

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oooo acayip aydınlatmıs bende şerit ledin mavisi var az ışık veren modeli dış mekan için üzeri silikon falanda kaplı bagajı aksam acaınca baya havalı oluyo anfininde ışıkları mavii

senin ledden ben içeriye düşünüyorum ama göze nası görünür :S

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yanlzı ledlerı alman malı olanından alın arkadaslar ıstanbul malını alırsanız kısa surede patlıyo ustunde zaten nere malı oldugu yazıyo haberınız olsun

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun alper abi süper olmuş.. yalnız kötü niyetli kişiler bagajı açar açmaz subwoofer ı görebilir dikkatli ol derim.. yeni proje nasıl bişey olcak çok merak ettim :)
Saol Meftun Öbür Türlüde Ben Bagajı Göremiyorum.Zaten Bagajı Fazla Kullanmıyorum ben Gereksiz yerlerdede Açmam zaten Ne sesi Nede Bagajı ;)

Çok güzel olmuş vala tebrikler:)
Silikon tabancasıda uyum sağlamış çok :D:D

Saol Adnan Trafikte Küfür Edenlerin,Çok konuşanların Agzına Çekiyorum Hemen oracıkta :D :D

oooo acayip aydınlatmıs bende şerit ledin mavisi var az ışık veren modeli dış mekan için üzeri silikon falanda kaplı bagajı aksam acaınca baya havalı oluyo anfininde ışıkları mavii
senin ledden ben içeriye düşünüyorum ama göze nası görünür :S

Bendede Onlardan Vardı Güzel Yapıştıramadım onu Mdfye Bide Zamanla Bozuldu Bu Daha iyi oldu Bagajda sıfır karanlık var şuan.sende koyacaksan Eger Gözün Görmediği Bir Yere Koyacaksan Koy yoksa Gözler için Çok Kuvvetli Yanıyor.

yanlzı ledlerı alman malı olanından alın arkadaslar ıstanbul malını alırsanız kısa surede patlıyo ustunde zaten nere malı oldugu yazıyo haberınız olsun

Valla Kısmet Bakıcaz Artık Zaten Bagajda Yanıyor.Patlamaya Değil Dogru Dürüst Yanmaya Bile Zaman Bulamıyor. :D:D

Son düzenleme:

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Projeyi Merak Edenler İçin Bu Stop Eskisi Sadece Kalıp Almak İçin kullandık Yenisine Monte Edilcek ledler ;) Buda Youtube Video Kotu oldu Biraz Düzeltip Yeniden Çekecez Gecenin 2sinde bitti Montajı :D:D http://www.youtube.com/watch?v=nikiumIS30E
beetletaillightbl3.jpg

beetleledtaillightlg9.jpg

Son düzenleme: