lineami az yakıo megane 2 mi dizelll

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar max 26 bin tl ye kadar arac alıcas ben aslen megane 2 istiyodum ama malum onlarda risk var hem yaz olarak 2006 2007 olucak hem donanım olarak bos versiyonunu alıcas bi tat alamıcas yani bende onun yerine biraz daha genc olsun die hadi 2010 2011 linea alalım dedim hem yası genc hemde servis bakımlı aldıkmı bazılarınında fiat garantisi olmasından dolayı rahat olur düsüncesindeyim yalnız ögrenmek istedigim su izmirin \bergama ilcesinde yasıyorum rahat bi trafikde var sehir icinde bu iki aractan hangisi daha cok yakar? ben bunu ögrenmek istiyorum 1.3 mtjetmi yoksa 1.5dci meganemi bunu acıklarsanız sevinirim ? cunku opel vectra 2.0 tuplu var gaz almaktan artık gna geldi :)

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linea lar daha çok hoşuma gidiyor. ayrıca Megane 1.5dci 80hp, Linea 1.3 mjet 90hp.

Son düzenleme:

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisini de kullandım.ikisi de şirket aracıydı.megane 100km'de yaklaşık 0,5lt daha az yakıt tüketiyordu ancak megane sedanı ben bu aracı bir daha kullanmam diyip geri bırakmıştım günün sonunda.ancak megane 2 hb'ler aksine kullanılabilir.linea'nın kullanımından memnun kalmıştım.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha lineanın 1.6 multijet motorunu tavsiye ederim...105 bg olması lazım...çok seri bir motor...

Son düzenleme:

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
linea 1,3 90 gitmiyor. Ama megane hiç üzmez.. Daha az yaktığı da kesin. Linea 0 km aldık ankara şehir içi 6 lt altına düşmedi. Megane 2 dizel (150000 km'de) 5,6 lt'lerde gezdi... İkisi de şirketimizin aracı. Renault'ları sevmem ama bu fransızın dizeli gerçekten harika...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisi de denk bence... keşke diğerini alsaydım demezsiniz... motoru temiz bakımlı olsun yeter...

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Megane'ın az yaktığını Linea, 1.3 motor Vergi Avantajı ile kapatır herhalde.
madem garantili araç alacaksın bence Bergama'daki yetkili servis (fiat-renault) memnuniyet durumlarını da araştır derim.
Aliağa'dan selamlar :)

aytunc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisi de denk bence... keşke diğerini alsaydım demezsiniz... motoru temiz bakımlı olsun yeter...

iki aracı da kullandım. daha geniş ve rahat ve az yakan dersen megane 2 den şaşma derim. ancak temiz megane 2 bulmak konusunda ise boşuna arama demekten başka çare yok. 100 bin altı km li hiç göremedim desem yeridir. linea 1.3 performasını beğenmedim. bir de aracım da çok iç gürültü vardı.

hangisi olursa olsun, ikinci el ise mutlaka sana sıkıntı vermeyecek olanını seç derim. tamirci den çıkmadığım zamanlar oldu.

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmit sanayisinde bi ustadan duymustum, Allah megane 2 leri cikaranlardan razi olsun, cok kazaniyoruz onlardan, arizasi hic bitmez demisti...