LPG + Acık hava filtresi

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-Arkadaşlar bu benzın artısları yuzunden bende lpg taktırmaya karar verdim. lpg olarak brc dusunuyorum brc astrayla uyumlumu okudugum kadarıyla sorun cıkartmıyormus
2-lpgden sonra acık hava filtreside taktırmayı dusunuyorum ama sanırım yazın çekişte dusme oluyormus bu düşme cokmu oluyor ve yazın kullanmanın zararları nelerdir ? kısın sanırım bı zararı yokmus
3-hava filtresi olarak hangi marka daha ıyı 0-100 lira arasında ?
4-Ses olarak birazda olsa tatmin ediyormu

DJMUMMY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. LPG Sistemi Ne Kadar İyi Olursa Olsun Önemli Olan İşçiliktir..Daha Önce Aynı Araca Taktırmış Arkadaşlarınız Varsa Onların Referans Gösterdiği Ustalara Gitmeniz Tavsiyemdir..

2. Açık Hava Filtresinin Yazın Performansı Düşürmesi Filtrenin Daha Çok Sıcak Havaya Maruz Kalması Die Düşünüyorum..(Yanlışım Varsa Düzeltin :))

3. Hava Filtresi Olarakta Bahsettiğiniz Bütçeyi Az Bi Miktar Daha Aşıp GREEN Marka Taktırmanızı Öneririm..

4. Astra G Lerde Hava Filtresi Sesi Çok Tatlı Olur:)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
1. LPG Sistemi Ne Kadar İyi Olursa Olsun Önemli Olan İşçiliktir..Daha Önce Aynı Araca Taktırmış Arkadaşlarınız Varsa Onların Referans Gösterdiği Ustalara Gitmeniz Tavsiyemdir..

2. Açık Hava Filtresinin Yazın Performansı Düşürmesi Filtrenin Daha Çok Sıcak Havaya Maruz Kalması Die Düşünüyorum..(Yanlışım Varsa Düzeltin :))

3. Hava Filtresi Olarakta Bahsettiğiniz Bütçeyi Az Bi Miktar Daha Aşıp GREEN Marka Taktırmanızı Öneririm..

4. Astra G Lerde Hava Filtresi Sesi Çok Tatlı Olur:)

lpg konusunda bişey diyemem ama filteri cold air intake kit varsa onu alın yazında kullana bilirsiniz kayıp olmadan

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu bahsettiğiniz hava filtresini neden taktırmak istiyosunuz amaç nedir? üstelik zaten performans düşürüyormuş!!!

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu bahsettiğiniz hava filtresini neden taktırmak istiyosunuz amaç nedir? üstelik zaten performans düşürüyormuş!!!

Ses için taktırıyorum ya bir cok forumdaki yorumlara baktım kafam ıyıce karıstı bazı yerlede yazın dusurmez dıyorlar bazıları dusurur dıyor şimdi bide lpg taktırcam cekısten cok dusmesını ıstemıyorum sadece hava filtresi alcam kit felan almıyacagım ondan sordum eger performansta kayıp yakıtta artıs olcaksa mecbur taktırmıyacagım sanırım kutu ıcı performans hava fıltresi dusunmeye basladım sanırım ondanda ses cıkmıyormus

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda civic vtech var arkadaşta bi hafta önce simota marka kit aldı yakıtta değişen bişi olmadı farkedilir fakat öğle bi ses çıkıyorki acayip ya :)

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kn kullanıyorum çokta memnunum ses baya tok bülent sesini duydu o söylesin :D green de gayet başarılı kn taktıktan sonra aracın ilk kalkıştaki yığılması düzeldi atiker lpg takılı aracımda hiçbir sorunum yok

dj_gokcell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses için taktırıyorum ya bir cok forumdaki yorumlara baktım kafam ıyıce karıstı bazı yerlede yazın dusurmez dıyorlar bazıları dusurur dıyor şimdi bide lpg taktırcam cekısten cok dusmesını ıstemıyorum sadece hava filtresi alcam kit felan almıyacagım ondan sordum eger performansta kayıp yakıtta artıs olcaksa mecbur taktırmıyacagım sanırım kutu ıcı performans hava fıltresi dusunmeye basladım sanırım ondanda ses cıkmıyormus

yazın tek sorun filtre açık olduğu için motorun sıcağıyla çektiği havada sıcak oluyo araç nekadar soğuk hava çekerse okadar güzel olur açık hava filtresi için plastik çeper var bulabilirsenz hiçbir sorun kalmaz

emre677

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker kullanıyorum f echotech motor sorunsuz gayet iyi sarfiyat şehir içi 75km 20 tl ye yazın 85 falan hava filtreside simota carbon war ses mükemmel :) + özel bi boru :)