LPG garanti kapsamı hakkında

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
bugün opal Ankara opel servisi ile görüşmemde kendilerine garanti hakkında birçok yerde değişik veriler bu yüzden direk size soruyorum dedim.

Görüştüğüm kişi opalın garantiden sorumlu yetkilisi

kendisi lpg taktırdığımda aracımın garantisi devam ettiğinin fakat lpg ile ilgili parçaların garanti dışı olduğunu bunlarında landirenzo firması tarafından garantiye alındığını söyledi. Türkiye'nin her yerinde geçerlimi sadece sizde mi böle dedim kendisi aracın arızası durumunda Türkiye deki tüm opel servislerin aynı protokol var sorun çıkmaz MÜMKÜN DEĞİL dedi.

:confused: Ama hala kafam karışık ::confused:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya üstadım bir dünya para vermiş canavar gibi araba almışsın hayırlı olsun şu LPG denen illet bulaşma. Aracınla çok km yapmıyor isen. LPG takan firmaların tamamı işi alana kadar vay şöyle olur vay böyle olur falan filan sonra LPG takıldığın da o lamba yanar şurasından ses gelir falan olur filan olur. Bitmez bu hikaye.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Dedikleri doğrudur.. Garanti içinde bir sorun olursa tüm yetkili Opel servisi ve Landirenzo servislerinden yararlanabilirsiniz..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana olacaklari soyleyeyim ; opel servisi sorununuz LPG den kaynakli diyecek , LPG servisi LPG den kaynakli degil diyecek. Ve araban opel servisi ile LPG ci arasinda gidip gelecek . En sonunda sinirlenip disarida yaptiracaksin. En guzeli duzgun bir usta bulup montajini disarda yaptirin.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sana olacaklari soyleyeyim ; opel servisi sorununuz LPG den kaynakli diyecek , LPG servisi LPG den kaynakli degil diyecek. Ve araban opel servisi ile LPG ci arasinda gidip gelecek . En sonunda sinirlenip disarida yaptiracaksin. En guzeli duzgun bir usta bulup montajini disarda yaptirin.

Aynen olay bu kadar basit ;) hiç kimse yoğurdum ekşi demeyecek.

EMRE_EMRE

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
haklısınız teşekür ederim yorumlarınız için

Alp001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılanları okuyunca lpg taktırmaktan vazgeçtim. Sorun yasamaktansa benzinle kullanmaya devam

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Herkes sorun yaşayacak diye birşey yok.. Bugüne kadar toplam 7 aracım oldu, 4'ü Lpg'li idi 3'ünü arıza lambası bile yanmadan kullandım diğer birisi ise arıza lambası yaktı ayar ile çözülecek türden.. 2 aracımı sadece benzin ile kullandım (2011 1.33 Yaris ve 2006 Astra Classic II 1.4).. Dizelde kullanıyorum (Corsa D2 1.3 CDTi 2014) şu anda dizel aracım ile Lpg'li 1.6 Astra aracım aynı yolu neredeyse aynı paraya gidiyor.. Lpg'de yaşanan sorunlar konusuna da açıklık getireyim.. Eğer araç iyi ustanın eline düşerse ömürlük olur (sarf malzeme hariç) ama kötü ustanın eline düşerse aracın arızası bitmez..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen benim başıma gelen. Sıfır aracı 2012 de Landironzo LPG taktırım aldım. Sonra araç ışık yaktı. LPG ci ile servis arasında ordan oraya gittik durduk. Bu arada LPG aracı aldığım Yetkili opel bayisinde takıldı. En sonunda Şaşmaz Olgun LPG ye gittim. Sorunumu garantiden çözdüler.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen benim başıma gelen. Sıfır aracı 2012 de Landironzo LPG taktırım aldım. Sonra araç ışık yaktı. LPG ci ile servis arasında ordan oraya gittik durduk. Bu arada LPG aracı aldığım Yetkili opel bayisinde takıldı. En sonunda Şaşmaz Olgun LPG ye gittim. Sorunumu garantiden çözdüler.
Astraopc beyfendi buyurunuz demek istedigimiz budur iste....