LPG ile ilk uzun yol deneyimi olacak.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG ile ilk uzun yol deneyimi olacak.

Şimdiden hayırlı yolculuklar, kazasız belasız git dön inşallah. :)

Köfte ye, Gelibolu'da gez, bol bol da resim çek, biz tatil yapamayanların ağzının suyu aksın. (:)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Kardeşim dikkat et aracı fazla zorlama.. Malum yeni taktırdın araç arıza vermeyecekse bile senin zorlamanla verir. İnsanlara birşeyler ispat etmek için ne canını ne de malını tehlikeye atma.. Hız denemesine kalkışma.. Sağ salim git gel gezmene bak ondan sonra gönül rahatlığıyla yaşadıklarını burada paylaş bakın sorunsuz gittim geldim uzun yola lpg li araç ile diye... Sonrada çektiğin resimlerle küçük bi slayt gösterisi yaparsın bende küçükken gitmiştim assos a ama hayal meyal hatırlıyorum...

Keyifli yolculuklar...

öncelikle teşekkür ederim :) yoo hızımı herzaman belli seviyede tutarım asmam 3bin deviri görmem bile :) önemli olan gezmek görmek acelem yok.
bolbol resim çekeceğim inşallah hava patlamaz ondan korkuyorum

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Şimdiden hayırlı yolculuklar, kazasız belasız git dön inşallah. :)

Köfte ye, Gelibolu'da gez, bol bol da resim çek, biz tatil yapamayanların ağzının suyu aksın. (:)

teşekkürler :) hava bana kıyak geçerse hepsini yapacağım :)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese  thnxx  greatt

resimleri anlık instagram da paylaşacağım : kullanıcı adım : buyukkorbo

isteyen arkadaşlar bakabilirler :)

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı yolculuklar.

Feribotta sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ayazmayı tavsiye ederim.

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:
herkese  thnxx  greatt

resimleri anlık instagram da paylaşacağım : kullanıcı adım : buyukkorbo

isteyen arkadaşlar bakabilirler :)

Eğer Tekirdağa girdiğinizde çevreyolundan devam edecekseniz (֜niversiteden itibaren) bölünmüş yol olduğuna aldanmayın gezici ve sabit radarlar var hız sınırı 50 idi en son 70 e çıkarıldı mı bilmiyorum İstanbuldan gelenlerin genelde ceza yediği yerdir aklınızda bulunsun.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

milyoncubaba link' Alıntı:
aslında köfte yemek istiyorum ama kararsızım zamanlamayı iyi yapmam lazım sayılı günüm var. az öncede hava tahminine baktım yağmur gösteriyor ben denize girmeyi düşünüyordum bir ihtimal. :(
radarlar basa bela biliyorum sürekli takip ediyorum bende.

Bence hiç takılma, sonra bir haftasonunda köfte için gidersin

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle hayırlı yolculuklar .
Muhtemelen mahmutbey gişelerden girip kınalıdan cıkarsanız yolu biraz uzatırsınız ama e5 nazaran daha düzgün yoldur. Radar riski daha azdır.
Kınalı cıkışından cıkıp gümüşyaka köprüsünü geçtikten sonra hız kontrol sistemi kuruldu buraya dikkat edin . Sultanköy ,Yeniçiflik ve tekirdağ Namık kemal ünüversitesi
arasında radar kontrolleri arasıra uygulanıyor. ֜nüversiteden sonra keşan sabahına kadar riskli bölgedir.
Keşan sapına gelip sola dönerken sağ tarafınızda alış veriş merkezi vardır orda hem ufak alış veriş ve çay kahve keyfi yapabilirsiniz.
Sabah cıkacaksanız yola öğlen yemeğini ecebatta balık tavsiye ederim.
Dönüşte akşam yemeğini Tekirdağda köfte iyi gider hatta eve bile kilo ile alabilirsiniz
Malkaradan geçerken seviyorsanız eski kaşar ,  Tekidağdan peynir helvası Kiraz bulursanız karpuz, kullanıyorsanız rakı Ezineye giderseniz beyaz peynir
bozcaada reçel ve şarap alamanızı tavsiye ederim .
Eğer vaktiniz varsa kesinlikle şehitlik abidesine gidin derim  ;)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nihat link' Alıntı:
֖ncelikle hayırlı yolculuklar .
Muhtemelen mahmutbey gişelerden girip kınalıdan cıkarsanız yolu biraz uzatırsınız ama e5 nazaran daha düzgün yoldur. Radar riski daha azdır.
Kınalı cıkışından cıkıp gümüşyaka köprüsünü geçtikten sonra hız kontrol sistemi kuruldu buraya dikkat edin . Sultanköy ,Yeniçiflik ve tekirdağ Namık kemal ünüversitesi
arasında radar kontrolleri arasıra uygulanıyor. ֜nüversiteden sonra keşan sabahına kadar riskli bölgedir.
Keşan sapına gelip sola dönerken sağ tarafınızda alış veriş merkezi vardır orda hem ufak alış veriş ve çay kahve keyfi yapabilirsiniz.
Sabah cıkacaksanız yola öğlen yemeğini ecebatta balık tavsiye ederim.
Dönüşte akşam yemeğini Tekirdağda köfte iyi gider hatta eve bile kilo ile alabilirsiniz
Malkaradan geçerken seviyorsanız eski kaşar ,  Tekidağdan peynir helvası Kiraz bulursanız karpuz, kullanıyorsanız rakı Ezineye giderseniz beyaz peynir
bozcaada reçel ve şarap alamanızı tavsiye ederim .
Eğer vaktiniz varsa kesinlikle şehitlik abidesine gidin derim  ;)

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim tam olarak duymak istediklerim bunlardı çok sagolun :)

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbul ayvalık arası toplamda 1200 km yol yaptım 240 tl yani 3 depo yakıt harcadım. ortalama 0,19 krs a tekabül ediyor. yol boyunca cekiste rampada veya düz yolda hiç sorun yasamadım. benzin tüketimi 7,5 litre.
6. viteste ortalama hızım 90-100 km civarı idi. 3bin deviri hiç görmedim. umarım herhangi bir radara girmemişimdir tek korkum o. yollarda cok fazla calısma var o tarafa gideceklere duyurur. :)