Lpg kaça

muammer0153

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracıma lpg taktırmak istiyorum ama ne kadar para ödemem lazım biraz araştırdımda ruhsatı değiştirmem lazımmış birde tekrar muayene olmam lazımmış nereye ne kadar para vereceğimi bilen bir arkadaş varmı yani bu işler doğru ise yakın zamanda lpg taktıran arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
ruhsat teslim yapan yerler vardır büyük ihtimal onlardan fiyat alabilirsiniz hem uğraşmamış olursunuz direk ruhsata işlenmiş şekilde arabayı verirler size...

muammer0153

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmu arabasına lpg yeni taktıran

cyber_serseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bende taktırmayı düşünüyorum uzun bir araştırma sürecindeyim.son kararım brc olacak galiba biraz tuzlu ama sonradan yaşayabileceğim sorunları göz önüne aldığımda brc parasını hakediyor galiba.ayrıca 2a mühendislik bu işi 1600tl ye hallediyor ayrıca 10 taksit olayı varmış.birde yağlama sistemi montajı yapıyorlarmıi subablara belli aralıklarda yağ püskürtüyormuş.güzel fikir bence..

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında çok zor değil vaktin varsa uğraşabilirsin lpg sistemini 990 dan başlıyo fiyatı markasına kalitesine göre değişyo sonra sızdırmazlık raporuna 25 tl veriyosun yeniden muayeneye gidiyon 126 156 mı öyle bi rakam orda ödüyosun ruhsat yaprakları için 50 tl gibi rakam ödüyosun ek1 dormu 15 25 arası dolduruyolar sonra bağlı olduğun trafik şubesine teslim ediyosun evrakları artık yoğunluğa göre 1 ile 5 gün arası alıyosun işlem bitmiş oluyo yanlışım varsaarkadaşlar düzeltir zaten beni

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gidişle benim arabada bende kalıyo satamicam madem satamıyorum diyorum lpg şart en kısa zamanda benimde lpg taktırmam lazım böle olmicak inş. düzgün ucuz biyer bulursunda taktırırsın...

cyber_serseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ciddi olarak düşünen arkadaşlarimizla birleşelim hep beraber gidelim gaz taktirmaya indirim söz konusu olur mutlaka.hem işimiz görülür hemde birbirimize faydamiz olur.ben şahsen brc taraftariyim

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
bende düz lpg var..
performansı etkiliyor..
en kısa zamanda brc düşünüyorum

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmuşken en iyisinin olması lazım tabi ben hiç anlamam hangisi iyidir brc mi atiker mi yoksa başka bi markamı taksitde yapıyorlarsa kredi kartına ne güzel