Lpg taktıracaklar birleselim

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar forumda görduğum kadarıyla birçok arkadas lpg takırmak istiyor. sağlam bi yer bulup hepimiz oraya taktırırsak ya da forumdaki uye servisler yardımcı olursa fiyat ve isçilik konusunda avantajlı olmaz mıyız.

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar forumda görduğum kadarıyla birçok arkadas lpg takırmak istiyor. sağlam bi yer bulup hepimiz oraya taktırırsak ya da forumdaki uye servisler yardımcı olursa fiyat ve isçilik konusunda avantajlı olmaz mıyız.

Güzel fikir kardeşim...

Bu anlamda Ankara da senden sonra 2. sıradayım...Ancak markaya da karar verelim. Atiker derim...

İsimleri sıralayalım

1.Emre Kaya (Ankara)
2.Ceyhun Yazar (Ankara)

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel fikir kardeşim...

Bu anlamda Ankara da senden sonra 2. sıradayım...Ancak markaya da karar verelim. Atiker derim...

İsimleri sıralayalım

1.Emre Kaya (Ankara)
2.Ceyhun Yazar (Ankara)

Son zamanlarda atiker hakkında olumlu seyler duyuyoruz. atiker hem fiyat bakımından uygun hem de tavsiye ediliyor.

benim bi arkadasım polo aldı o da atiker taktıralım diyo. yani ettik üc kişi.

bu arada sincan girisindeki renault yetKili servisle görusum telefonda atikere 1200 fiyat verdi. (10 takst) tabii sayımız fazla olunca indirim yapacaktır. baska yerleri arastırırız. burada önemli olan markadan ziyade usanın isçiliği.

haydi baska yok mu lpg dusunen. uç kisi olduk.

Son düzenleme:

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende İstanbul halkalıdan yazıyorum..Varsa bana yakın listeye yazılalım..

seyfi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stefanelli

Ben tamirci arkadaşımın önerisiyle 10 gün önce şaşmazda 1000 ytl.ye stefanelli marka taktırdım. Yerlilere 950 ytl Lavato ve BRC ye 1500-1600 ytl fiyat verdiler. Ama kendileride bu markayı tavsiye ettiler. En önemlisi işçilik süper.

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende taktırcam ama brc diyorum daha önceki aracıma taktırdım hiç bi sorunla karşılaşmadım BRC diyorum ne olursa olsun şuan diger aracımda taktırdım sorun yok takılalı 1 yıl oldu daha zafiraya no problem.

ferhil06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada mavidenizler diyorum BRC YETKİLİ SERVİS HERNE OLURSA OLSUN.MAVİDENİZLER İŞCİLİK 1 NUMARA.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Ben de düşünüyorum bu hafta içinde taktırmayı. Gerçi forumdan Kadir arkadaşımıza gitmeyi düşünüyorum ben. markası önemli değil benim için, garantili olsun, işçiliği güzel olsun yeter. 2000liraya taktırıp da çok sorun yaşayan da var, 900 liraya gül gibi binen de. marka konusuna pek takılmayın bence.

turnam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankaradan Lpg taktıracak arkadaşlar isim listesine benide yazın..Birlikte hareket edip güzel ve sağlam olan yerlerden işçiliği iyi olan ve fiyat bakımından uygun olan aynı zamanda ilerleyen günlerde bize sorun yaşatmayacak bir yer bulalım...Diğer arkadaşlarında tavsiyelerini dinleyelim..Acaba atikermi yoksa brc mi taktıralım..yada daha farklı bir markayamı başvuralım..Kullanan arkadaşlarda düşüncelerini yazsınlar..

Benim araba Opel Astra G CD 2000 Model Otomatik Vites 1,6 Motor