lpg taktırma arefesindeyim

floo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar, forumun devamsız üyesi olarak yeni bir soru ile karşınızdayım. :D Şu an ilk atama ile geldiğim yalova armutludayım.(sosyal bilgiler öğretmeni olarak) ağustos ayında geldim ve şu an 9500 km yol yamış durumdayım. taktir edersiniz ki benzinin 5tl olduğu bir ülkede 3 ayda 9500 km yol yapmak öğretmen maaşıya pek zor geldi.. lpg taktırmak istiyorum fakat bizim araçların lpg ile olan zorlu sınavı malumunuz... vialle diye bir marka araştırdım. mantığa uygun geliyo ama kararsız kaldım.eğer taktırırsam bursada "tur oto lpg" diye bir bayi varmış oraya taktırmayı düşünüyorum. marka ve özellikle bayi(usta) tavsiyelerinizi bekliyorum. aracım astra j 115bg atmosferik. 32000 kmde

aslantürk60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: lpg taktırma arefesindeyim

Markadan ziyade ustaya bakın butcenize hangisi uyuyorsa onu taktirin çokta para vermeyin forumda lavoto zavoli atiker pirins taktiranlarda var ben ise bölgedeki en iyi usta brcci olduğu için kendi sehrimde de olmasına rağmen 200km gidip çorumda brc taktırdım çok memnunum hiçbir sıkıntı yasamadim

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen bende marka degil iscilik icin Corum da BRC taktirdim.

oki opel

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

floo' Alıntı:
evet arkadaşlar, forumun devamsız üyesi olarak yeni bir soru ile karşınızdayım. :D  Şu an ilk atama ile geldiğim yalova armutludayım.(sosyal bilgiler öğretmeni olarak) ağustos ayında geldim ve şu an 9500 km yol yamış durumdayım. taktir edersiniz ki benzinin 5tl olduğu bir ülkede 3 ayda 9500 km yol yapmak öğretmen maaşıya pek zor geldi.. lpg taktırmak istiyorum fakat bizim araçların lpg ile olan zorlu sınavı malumunuz... vialle diye bir marka araştırdım. mantığa uygun geliyo ama kararsız kaldım.eğer taktırırsam bursada "tur oto lpg" diye bir bayi varmış oraya taktırmayı düşünüyorum. marka ve özellikle bayi(usta) tavsiyelerinizi bekliyorum. aracım astra j 115bg atmosferik. 32000 kmde

iyi günler
aracınıza motor garantili olarak oem lpg kitiniz landirenzo ile lpg dönüşümü yaptırabilirsiniz tavsiye ederim çoğu yetkili servisimiz bu hizmeti vermektedir.%50 civarında bir tasarruf elde edebilirisiniz tabi işçilik montajda çok önemlidir.
ankara opan otomobil.

Ekli dosyalar

• IMG-20170309-WA0031.jpg
    IMG-20170309-WA0031.jpg
    162.9 KB · Görüntüleme: 3

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

floo' Alıntı:
evet arkadaşlar, forumun devamsız üyesi olarak yeni bir soru ile karşınızdayım. :D  Şu an ilk atama ile geldiğim yalova armutludayım.(sosyal bilgiler öğretmeni olarak) ağustos ayında geldim ve şu an 9500 km yol yamış durumdayım. taktir edersiniz ki benzinin 5tl olduğu bir ülkede 3 ayda 9500 km yol yapmak öğretmen maaşıya pek zor geldi.. lpg taktırmak istiyorum fakat bizim araçların lpg ile olan zorlu sınavı malumunuz... vialle diye bir marka araştırdım. mantığa uygun geliyo ama kararsız kaldım.eğer taktırırsam bursada "tur oto lpg" diye bir bayi varmış oraya taktırmayı düşünüyorum. marka ve özellikle bayi(usta) tavsiyelerinizi bekliyorum. aracım astra j 115bg atmosferik. 32000 kmde

Bursada nira muhendislik daha once 2 arabama brc taktirdim 2.si 1.4T idi brc turbo kit taktilar.Hatta sifir hondalarada buradi montaj yapiyordu.Ilgili iyi bi yer tavsiye ederim montajdan sonrada problem olursa yardimci oluyorlar.

Benim tavsiyem cok pahali bi kit taktirmayin 4000-5000 tl kite verince bunu cikarmak baya bi zor oluyor.