LPG ve Opel Vectra 2.5 V6 CDX ??

baro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim ben çok araştırdım sonunda kararımı landırenzo dan yana kullandım italyan bir sistem lpg
enjektörleri bosch marka 2 milyon km. garantili hepsi bir yana iş montajda bitiyor şu anda süüüüper memnunum performans kaybı sıfır şehir içi 200 ykr. uzun yolda 160 ykr. harika bir sistem . Biraz geç bir cevap oldu epeydir forumda yoktum kazasız sürüşler

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık etme arabaya 2500 cc araba var altında şehir içinde 50 ykr yakıyor bende 16 bora vardı o 40 kr yakıyordu
bence gayet normal bu yakıt bu arabaya lpg taktırırsan servisten çıkamassın

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende bir 2.5cdx kulanıcısıyım....gayet menmunum aracım 1996 model....yaklaşık 12 yıl oldu alalı....defalarca değiştirmek istedim...o araçlarla ama bir tat alamadım onlardan.....yine aracıma döndüm.....Mükemmel ötesi bir şey.....1 yşılı aştı Tartarini taktırdammm.....

size tavsiyem eğer taktırır iseniz...bulunduğunuz yerde ehli olana taktırmanız...sorun çıktığında soru sorma şansınız olur ....Tavsiye ederim..

sinan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 9 ay once TARTARİNİ taktım 2.5 v6 cdx e 17bın km yaptım şuanda ne performasn nede başka bi sorun yaşamadım şimdillik..
çift regilatörlu ve çift beyinli sistem 1000€ ya peşin taktırmıştım ;)
benzınde 11lt
lpg de 12,13lt arasında yakıyor araç ;)

bu arada 99 model GT 'm var ondada aynı markanın 2.0 lar için olanı mevcut o drek 11lt lpg yakıyor ;) performans olarak ondada kesınlıkle bi sıkıntı yok ;)

başka bi forumda açtgım ve paylaştıgım konu 11 aydır devam ediyor çok kapsamlı araçtırmalar yaptık;) çok tartıştık...
BRC-TARTARİNİ sorunsuz..
PİRİNS mükemmel ve pahalı..
Türk markalar kesinlikle sorun çıkartıyor

Aynı şeyi taktırmışız...Ama bendeki tek regülatör.......Neden size çift uyguladılar anlamadımm......Bende titiz bir çalışma dan sonra taktırdım....Yanılmıyorsam....l80 hp der sonra çift regülatör.kullanılıyor....
.....

M3 CSL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende lpg yok, uzun yol 200 bın sehır ıcı 300 yakıyorum gayet makul valla ne gerek var lpgye:D

esrarengiz_043

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bnde 2500 CDX almayı düşünüyorum ama yakıt konusunda tedirginim ığdırlı arkadasın eğer dedikleri doğruysa aracı hemen alıcam..

esrarengiz_043

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2500 CDX almayı düşünüyoum ama yakıt düşündürüyo sizce almalımıyım tüp taktıracağım..konuyla ilgili acil yardıma ihtiyacım var msn ekleyip bilgi verebilecek olan varmı şimdiden teşekkürler

msn : esrarengiz_043_043@hotmail.com

66ercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar heralde benim araçta bi sorun var ben ş.i 100km/20-22lt arasında degişiyor 2.0 16 cdx lpg kit atiker