LPG'ye 30 kuruş zam geldi.

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilipte mi konuşuyorsun ki hiç sanmıyorum biraz araştır. Artislikte yapmayın. Bir iki provakatör çıkıyor sürekli herşeyi sitasi kanala sürüklüyor. Burası otomobil forumu her şeyi siyasete bağlamayın o zaman.

Bu kadar kasmayın kendinizi. Bizde lpg kullanıyoruz hatta hatta bu işin ticaretini yapanlarlada gayet samimiyim ve içiçeyim. Benimde son depom 12 lira fazlaya doldu Nadir abinin dediği gibi. Bende memnun değilim bu konuda ama vazıları sürekli söyleniyor niyeyse. Azıcık kafası çalışan biri olsa çıkar sağlam bir şekilde ve mevcut hükümeti devirir. Ama ne o cesaret ne de o güç var! Sadece boş laflar... Amacı neyse.

100000 liraya araba alıken gerim gerim geriliyor sizin zihniyet, benim param var bak bir kamyon para verdim diye. O zamanda artislik yapsana VERGİ fazla diye görelim o tripleri ondan sonra.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Birdaha benimle senli benli yazmayacaksın buraya haddini bil sınırını bil edebini bil. Bana provakatör demek senin haddine değil canımı sıkma benim. Terbiye sınırını aşma.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bir haber okudum LPG gelen zamların altında aslında benzine olması gereken zamların yapılamamasından dolayı çıkan açıkların ve kar paylarının kapatılması için LPG bu şekilde bir zam yapıldığı yönünde idi. Bana göre doğruluk payı çok yüksek malum benzine ay içinde 2-3 zam geldiği oldu. Ala vere dala vere hala devam ediyor bu kesin.
Benzinede zam geldi ne haber ;) yarında dizele öbür gün doğal gaza ondan sonra gene sıra lpg de :dil:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birdaha benimle senli benli yazmayacaksın buraya haddini bil sınırını bil edebini bil. Bana provakatör demek senin haddine değil canımı sıkma benim. Terbiye sınırını aşma.
Arkadaşlar lütfen kırıcı olmayalım.yazışmalarımız kalp gönül kırmayacak şekilde olsun.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlamiyorum bazi insanlar okuyorlar ve hala gozlerinin onundeki gercekleri goremeyecek kadar korler .... orda siyaset yapma burda siyaset yapma tuvalettemi yapacak bu insanlar siyaseti.
Adam hirs ugruna.babasini.satiyor bunlarda pesinden kosuyor pes diyorum pes
HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abim hayırlı cumalar LPG kelimesini hiç sevmiyordum bu zamlardan sonra iğreti oldum bu kelimeye iyice :D

Nadir abi sorma lpg de 19 kurus yakti dun uzun yolda litresi 3.20tl olunca....

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Olcay sorma son zamlardan ve havanın soğumasının ardından 50 krş yakıyor şehir içi.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevineyim mi ağlayayyımmı anlayamadım,yarın bize zam gelecek diye düşüyorumda ükündiden sonra çoçuğu okuldan alırken fulleyeyim baksana benzine bugün gece mutlak bize uğrar :))

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlamiyorum bazi insanlar okuyorlar ve hala gozlerinin onundeki gercekleri goremeyecek kadar korler .... orda siyaset yapma burda siyaset yapma tuvalettemi yapacak bu insanlar siyaseti.
Adam hirs ugruna.babasini.satiyor bunlarda pesinden kosuyor pes diyorum pes
olcay siyaset yapılacaksa canım kardeşim kavga kalp kırmadan olmalı,hoş görü diğerine saygı olmalı..yoksa meclisdekilerden ne farkımız kalır :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bilipte mi konuşuyorsun ki hiç sanmıyorum biraz araştır. Artislikte yapmayın. Bir iki provakatör çıkıyor sürekli herşeyi sitasi kanala sürüklüyor. Burası otomobil forumu her şeyi siyasete bağlamayın o zaman.

Eskiden böyle bir yazıya karşı sinirlenir, ağzıma gelenleri döşerdim. Şimdilerde duruldum. Çünkü anladım ki insan gerçekten köşeye sıkıştığı zaman hakarete başvuruyor. Tamamen acizliğin ifadesidir hakaret ve küfür!

Ne diyeyim, doğruyu söylediğimiz anda provokatör, gereğini yaptığımız anda marjinal oluyoruz. Ben marjinal bir provokatörüm kardeşim! :)

Forumda siyaset tartışabilme konusunda ise forum yöneticileri belli bir yere kadar izin veriyor. Ayrıca bu forum yalnızca araba forumu değil. Bu forum bunun çok daha ötesinde. Eğer siyaset duymak istemiyorsan bu başlığı okuma mesela! Zorla okutmuyorlar ki! Değil mi ama? ;)