Lumar marka american film nasıl?

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonax'tan 200e yaptırdım ön cam dahil ömür boyu garanti verdiler. herhangi bir sökülme olduğunda hemen gel yenisini yaparız dediler

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonax'tan 200e yaptırdım ön cam dahil ömür boyu garanti verdiler. herhangi bir sökülme olduğunda hemen gel yenisini yaparız dediler

nerede yaptırdınız? birde atıyorum, polis inada bindirdi bırakmıyor bak abi sokuyorum dedikten sonrada yapıyorlar mı :D fazla şeymi istiyorum yoksa

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
orjinal ise iyi fiyat.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal ise iyi fiyat.

bugun şirket aracı ile sahilden gecerken bir ugrayayım sorayım dedim. LLumar değil onun alt markası F1 kullanılıyormuş. 150 TL e evet 20 yıl garanti veririm, faturaysa faturaya yazılı ise baska bir şeye yazarım garantimi diyor. bana 3-4 yıl yeter aslında ama bu F1 ne onu ilk defa duyuyorum açıkcası

zg345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen yaptr derm o fiyatan bende var 3 numara Llumar 250 ye yaptrdm

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptır gez bakalım polis yakalayacak mı kısacası bir dene..

hocam inan 1 haftadır kullanıyorum aracı ve ilk gun hevesliydim sonra polis olayı hevesimi kırdı. ama iş yerinden arkadaslarım var kullanıyorlar. daha bugun belki 8 10 arac gordum filmli. hergunde baya goruyorum. bu iş yasak olmaktan çıkmış gibi.

kısaca ceza yazmak isteyen polis yazar. yazacak olan zaten filme degil tipe bile yazabilir. hadi yedik cezayı dielim. bence yılda 1 kere normal :D deger

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LUMAR cam filmi taktırabileceğiniz en iyi cam filmi olmakla beraber size takılıcak olan orjinal lumar mı?onu bilemem.orjinal lumar cam filmi takan ve ÖMÜR BOYU garanti veren(buda cam filminin kalitesini gösterir)yerlerde fiyat ortalama 300 tl dir.150 tl ye american cam filmi denen cam filmi yapıyolar bir çok sanayide ama arasında dağlar kadar fark var.lumar cam filmi bende ve 2 tanıdığımda var.orta koyulukta siyah bütün camlarda.benimkide orta koyulukta aynalı tarzda bütüncamlarda.dışardan içerisi hiç gözükmüyo neredeyse ama içerden dışarıyı çok rahat görüyosun(farkı bu işte ,benim önceki arabamda maslak sanayide araştırmadan american cam filmi yaptırmıştık ortalama 150tl ye(orta koyulukta) dışardan içersi biraz görünüyordu ama içerden dışarsı (özellikle hava karardığında ve yağmurda zor görünüyordu,park ederken filkan akşamları zorluk çekiyordum.2. bi fakıda 150 tl lik cam filmleri 1-2 yıl kalmadan yada o zamanlarda kabarma yapar,kabarcık yapar,rengi açılır güneşten....FARKI,FİYATI..NOT:BİDE yollarda mor a kaçan renkte gördüklerin aslında 1 yıl önce siyah olanlardır:) bilgi bu..seçim karar senin....(en son model araçlar lumar yaptırıyo,mercedes,bmw,audi,lamborgini vs...(benim yaptırdığım yerde..üsküdarda ahmet ..audi vs..gibi forumlarda arat bulursun ) ama 150 tl ye american cam filmi diyenlere inanma..onların en kalitesi belçikadan geliyor,diğerleri uzak doğu ,çin...isim vermiyim ama bi kaç ünlü yer varya cam filmi ve araba cilası,detaylı temizlik yapan ..onlarda bile belçika malı var...ama herkes onları american diye 300 tl veriyo...cam filmi ile ilhili bi sorusu olanlar bu yazıyı okuyabilirler.(not: bide yapan yer ve uygulama kalitesi,temiz çalışma vs.. çok önemlidir).NOKTA.

Son düzenleme: