Lütfen acil yardım...

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim cylone Multi medya dondu dokunuyorum olmuyor. Bir ara öyle olmuştu yolda giderken bir anda yine o donukluk gitmişti. Araba çalıştırmadan böyle müzik dinleyince öyle olmuş ama bugün çarşıya gittim geldim hala bir yere basamıyorum donmuş ...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim cylone Multi medya dondu dokunuyorum olmuyor. Bir ara öyle olmuştu yolda giderken bir anda yine o donukluk gitmişti. Araba çalıştırmadan böyle müzik dinleyince öyle olmuş ama bugün çarşıya gittim geldim hala bir yere basamıyorum donmuş ...
Reset tuşu varsa onu deneyin olmadı üniteyi söküp soketlerinden ayırıp bekleyin yine olmazsa aküyü söküp bekleyin.

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ünite ile uğraşması biraz zor...Bence kutup başı en basit çözüm..Bu arada donma sık sık oluyorsa fabrika ayarlarına dönrümeyi deneyin ama bu şekilde belki direksiyon tuşlarını tekrar atamanız gerekebilir..Bunu göze alıyorsanız fabrika ayarlarına döndürün derim...

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Reset tuşu varsa onu deneyin olmadı üniteyi söküp soketlerinden ayırıp bekleyin yine olmazsa aküyü söküp kutup başını söktüm yine olmadı. Bi iki defa olmuştu böyle arabayla bir yere gidince yolda düzeliyordu ama şimdi olmadı. Tam olarak ne yapmam gerekiyor anlamadım

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Ünite ile uğraşması biraz zor...Bence kutup başı en basit çözüm..Bu arada donma sık sık oluyorsa fabrika ayarlarına dönrümeyi deneyin ama bu şekilde belki direksiyon tuşlarını tekrar atamanız gerekebilir..Bunu göze alıyorsanız fabrika ayarlarına döndürün derim...
Fabrikada ayarlarına nasıl dönebilirim. Reset tuşu dışında birşey yok yapacağım şuan. Hani başka bir yol varsa Yardımcı olursanız sevinirim

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Fabrikada ayarlarına nasıl dönebilirim. Reset tuşu dışında birşey yok yapacağım şuan. Hani başka bir yol varsa Yardımcı olursanız sevinirim
Öncelikle akü kutup başını sökmelisiniz(Veya resetlemelisiniz)...Büyük bir ihtimal teybiniz normale dönecektir...Daha sonra cihaz ayarlar bölümünde Farbiraka ayarlarına geri dön seçeneği var...Buradan fabrika ayarlarına geri dönebilirsiniz...

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Öncelikle akü kutup başını sökmelisiniz(Veya resetlemelisiniz)...Büyük bir ihtimal teybiniz normale dönecektir...Daha sonra cihaz ayarlar bölümünde Farbiraka ayarlarına geri dön seçeneği var...Buradan fabrika ayarlarına geri dönebilirsiniz...kutup başını çıkardın yine ekran açılıyor ama dokumatık basmıyor..Reset tuşuna basıyorum baştan başlıyor ama yine olmadı. Aklıma da birşey gelmiyor başka yapacak

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba, yazılımsal bir sorun olmuş olabilir daha önce benim ekranda da aynısı olmuştu.Cihazı bilgisayara bağlayarak format atıp içindeki yazılımın yenisini atarak, eski haline gelmişti bana sorarsanız anlaya birine götürün derim. Burdan bizler ne dersek diyelim doğru olacağını düşünmüyorum

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bana kalırsa ozaman dokunmatik ekran bozuktur....Eğer ki yüksek maliyet çıkarsa ben olsam android multimedya alırım onu takarım...

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Bana kalırsa ozaman dokunmatik ekran bozuktur....Eğer ki yüksek maliyet çıkarsa ben olsam android multimedya alırım onu takarım...
Bir ara öyle olmuştu yolda giderken oldu kendi kendine. Bir hafta arabayı çalıştirmadim diye akü zayıf oldu diye öyle olmuştu.. Ama Bu sefer olmadı. Bunun sigortası varsa çıkarayım diyorum ama yeri nerde bilmiyorum.. Varsa yerini gösterme şansınız var mi