LÜTFEN YARDIM ASTRA J LANDRENZO LPG TAKILMASI

rush10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LÜTFEN YARDIM ASTRA J LANDRENZO LPG TAKILMASI

mucahitduran link' Alıntı:
Aldığımdan beri (27.000 KM)'dir yarıya anca indi. Sanayideki LPG ustaları bunun sadece pazarlama stratejisi olduğunu söylüyorlar :)
Aslında bi ayar yaptırmalı buna :)

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Aldığımdan beri (27.000 KM)'dir yarıya anca indi. Sanayideki LPG ustaları bunun sadece pazarlama stratejisi olduğunu söylüyorlar :)

27 binde yarım depo çok az bence ayarlarını değiştirin ben kendim yaptım ecu sundan ayarları 1-2-3-4 yazıyo ben baya bi araştırıp uygun ayarı bulmuştum sanırım 1 ve 4 on diğerleri of olunca 3000 devir üstü 9-12 sn yede bir püskürtüyodu yanlış olmasın yinede araştırın bence püskürtme ayarlarını yapın kuru kuru çalışmasın

Salim042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam bende taktıracam 1 ay oldu araba alalı 1850 dedi bana hatay payas fakat aracın garantisi biter mi diye aklım karışıyor sürekli...

rush10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Salim042 link' Alıntı:
hocam bende taktıracam 1 ay oldu araba alalı 1850 dedi bana hatay payas fakat aracın garantisi biter mi diye aklım karışıyor sürekli...
benimde sürekli aklıma takıldı garanti. zaten lpg ana garantiyi bozuyor servis garantisi devam ediyor serviste takılırsa. bana landirenzo biz opelle anlaşmalıyız sorun çıktığında servise gidersiniz onlar rapor verir tüpten derlerse biz karşılarız masrafı yok başka bişeyse onlar karşılar diyor. garanti kafa karıştırıcı. onun dışında da lpg ye bir hafta olacak şimdilik araçta hiçbir eksi yok umarım böyle devam eder

Salim042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

inş.. Garanki sıkıntııı:)