MAKYAJKLI KASA SİS FARI İÇİN ALTERNATİF FAR

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Öncelikle selamlar yeni yaptırdım ledli farı daha önce sis farı arayışım oldu ancak sıfırı 1000 lira çıkması ise 500 lira kapaklarıyla bu fiyatlar bana çok fazla ve mantıksız geldi bende alternatif yollar arayışına girdim en son bu ledli farları gittigidiyor.com da buldum. şekil olarak bizim sis farı gözüne sığar düşüncesiyle bunları seçtim ve ki tamda oturdu yerine. Ve maliyeti 50 tl artı işçilikle beraber aracıma taktım bu ledli farlar hem sarı hemde beyaz yanıyor fotoları çektim ama nete yükleyemiyorum çokda hoş oldu.

Ekli dosyalar

• IMG_20140119_164301kkk.jpg
    IMG_20140119_164301kkk.jpg
    12 KB · Görüntüleme: 195

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: MAKYAJKLI KASA SİS FARI İÇİN ALTERNATİF FAR

Mantıklı fakat incelemek lazım ürünü.Nereden temin edilir nereden inceleyebiliriz bilgi verebilir misiniz ?

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

emqare link' Alıntı:
Mantıklı fakat incelemek lazım ürünü.Nereden temin edilir nereden inceleyebiliriz bilgi verebilir misiniz ?
Öncelikle selamlar yeni yaptırdım ledli farı daha önce sis farı arayışım oldu ancak sıfırı 1000 lira çıkması ise 500 lira kapaklarıyla bu fiyatlar bana çok fazla ve mantıksız geldi bende alternatif yollar arayışına girdim en son bu ledli farları gittigidiyor.com da buldum. şekil olarak bizim sis farı gözüne sığar düşüncesiyle bunları seçtim ve ki tamda oturdu yerine. Ve maliyeti 50 tl artı işçilikle beraber aracıma taktım bu ledli farlar hem sarı hemde beyaz yanıyor fotoları çektim ama nete yükleyemiyorum çokda hoş oldu.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
sis farı yerine ledli far.
ee hanı kenan bu kadar şöyle ayrıntılı foto koysaydın ya hem bıde ledlerı yaksaydın nerden hangı sıteden sanayıdenmı kaça aldın nereye bağldın konu açmışsın ama hıc açıklayıcı değıl  evill2

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:

Ürünün linkini gönderebilir misiniz yakından inceleyelim.Birde bağlantısı nasıl oldu buton falan mı taktı usta.
Resimleri http://www.hizliresim.com/ buradan yükleyip paylaşabilirsiniz.Güzel bir ürüne benziyor ayrıntılı anlatım bekliyorum :)

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

CALİBRA BG link' Alıntı:
ee hanı kenan bu kadar şöyle ayrıntılı foto koysaydın ya hem bıde ledlerı yaksaydın nerden hangı sıteden sanayıdenmı kaça aldın nereye bağldın konu açmışsın ama hıc açıklayıcı değıl  evill2
Abi fotoları çektim ama yükeleyemiyorum sadece bir tanesi yüklendi. yoksa ledleride yanıyor hemde çok hoş hem serı hem beyaz istediğini yak.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emqare link' Alıntı:
֜rünün linkini gönderebilir misiniz yakından inceleyelim.Birde bağlantısı nasıl oldu buton falan mı taktı usta.
Resimleri http://www.hizliresim.com/ buradan yükleyip paylaşabilirsiniz.Güzel bir ürüne benziyor ayrıntılı anlatım bekliyorum :)
hop hop sıranı bekle ılk once ben ıstedım bakalım  :)

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
Abi fotoları çektim ama yükeleyemiyorum sadece bir tanesi yüklendi. yoksa ledleride yanıyor hemde çok hoş hem serı hem beyaz istediğini yak.
valla kenan ben bayıldım ne yapıp edıp cabuk yükle o fotoları

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

abi ilk yüklediğim fotoyu değiştirdim başka şekilde yükleyemedim.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Dediğim gibi gittigidiyor alış veriş sitesinden 50 tl artı ücretsiz kargo ile geldi. bu farları öncelikle takmak için yeni bir tesisat çekildi. Elektriği aküden aldım. ve bu tesisatı iceriye çekip orada iki kademeli bir butona bağladı usta. İstersen beyaz yak istersen  sarı iki kadem buton bunun için. İşçilik ücreti 30 tl.