Makyajlı Astra J'de Problemler

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Makyajlı Astra J'de Problemler

kürsad link' Alıntı:
http://www.opel.com.tr/opel-serisi/satis-alani/arabalar/astra-hatchback-new/ozellikler/surus-dinamikleri.html

Aks merkez hattının hemen arkasında bulunan çelik bir çapraz takviye, bağlantının iki gergisini taşıyor. Orta eksende dönen bu gergilerin uçları alt aks taşıyıcılarına bağlı. Böylece yan taraftan gelen herhangi bir darbe, diğer yandan sağlanan eşit miktardaki güçle dengelenerek, stabiliteyi artırıyor. Bu darbe sisteminin en önemli faydası; aksın herhangi yatay hareketini önleyerek, daha akıcı bir sürüş ve geliştirilmiş yol tutuşu sağlaması. Watt’s bağlantılı arka süspansiyon, tüm Yeni Opel Astra modellerinde standart olarak sunuluyor.

Peki buna ne diyeceğiz :)
:)) valla opelin kendi sitesinde bile her sayfada farklı yazıyo çok ilginç

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
astra sedan editionda wats var.foto isteyen varsa ben de çekeyim :)
valla çekersen seviniriz en azından karsılastırmıs oluruz hb'lerle  :)

LEHERLING

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende yenı astra aldım gercı daha teslım alamadım ama olsun bende alırken ıkılemde cok kaldım ben aurıs focus astra ve golf e baktım . donanım olarak ford ve astra assa yukarı aynı fıyat olarak benım aldıgım fıyatlar ford 500 tl daha fazlaydı. babam bır vw manyagı olarak golf bakmaya gıttık beraber ve ben bu saatten sonra golf almam oglum sen gıt astra al en ıyısı astra dedı ve bu benı sasırttı yıllardır vw baska arabaya bınmeyen babam bundan sonrada vw almam dedı bu yuzden vw sadece ısmı var. adamlar nede olsa arabam satıyor dıye ozellık eklememıs trendlıne de bıle dıreksıyondan kumandalı cd calar bıle yokm yanı dıreksıyonda hıc bır dugmesı yok yanı bunlar benı soguttu ondan dolayı eledım yanı 56000 tl fıyat oduyorsun 2004 yılındakıyle aynı klıma 4 cam oto abs ebd vs ozellıklerı var hız sabıtlemesı yok trendlınede ve hıgh lıne de bıle bluetooth yok..! bu benı cok soguttu bu  yuzden bub arabalara bu fıyatlar verılmez dedım kendı kendıme

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gök link' Alıntı:
bende bugun bayide golfü inceledim ama banda ekranı o piyona black uygulaması inanılmaz basit geldi... 9000 kmde bi golf aldım sadece 1 ay dayanabildim asla golf almam.... 1.6 tdı dsg güzel bir ikili ama yinede almam.ç.

YALANCI :)))  şimdi golf 7 ile geziyorsun şimdi :))  şaka bir yana hayırlı olsun.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
fiyati sabit tutup, daha cok kazanc elde etme politikasinin sonuclarini bi dusunun...

- inanin 2010'da astra ilk ciktiginda daha pahaliydi. fiyat dustu surekli. yada sabit yakin seviyede kaldi. bu 4.senesinde astra j, ne olduda fiyati dusuk kalmisken, opele daha cok para kazandirdi?

- neden eski kasalarin daha iyi gibi geldigini astralarda, kendiniz bulacaksiniz...

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Önder AK kardeşim sen makyajlı kasalarla ve editionlara fazla takmışsın! Şu düşüncelerini ispatlayan bir şeyler bulsana! Durmadan karalayıp duruyorsun! İlk astralarla son astralar arasında motor ve donanımdan başka nasıl bir fark olabilir

Ben aracımı 38000 e aldım şimdi 42.900 gibi bir rakamda nasıl olurda fiyat düşürdüler gibi bir anlam çıkar?

Tutarlı konuşalım! Ön yargılarınızla değil!

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
- ilk astra cosmo ciktiginda 60 bin liraya satiyorlardi... ama icinde kapi iclerinde kirmizi isik wardi. sonrasi cikanlarda bu fiat 50 bin liraya kadar dustu. ama kapi ici isiklar gitmisti. sport modelde ki sofor koltugunun ustundeki gozluk koyma yeri gitmisti, dizelin arkasindaki ecoflex yazisi maliyeti dusurmek icin kaldirilmisti vb gorunen, gorunmeyen kesmeler. araca baktiginizda kaportasi 60 bin lira olan gibi durmuyordu. aradan koca 4 sene gecti, ayni cosmo suan 60 bin bile degil..

- edition ilk ciktiginda yol bilgisayari yoktu. sonra enjoy kaldirildi da, edition modeli donanim kaporta olarak enjoya yaklastirildi. 2011 ve oncesi model chevrolet aveo ve cruze'larin kaportasina baktiginizda nasil plastik die bagiriyorsa, editiona baktiginizda bunu goruyordum ben. gerci sozum makyajli editionlara deil. onlardan pek gorup inceleme firsatim olmadi.

- bu soylediklerim icin kanita ihtiyacim yok. biraz arastirirsaniz ogrenirsiniz. bakin bu dediklerimi sadece editionlar icin degerlendirmeyin..

- opelin bu aracin fiyatini nasil bu kadar zaman dogru duzgun zam yapmadan tutabildigini anlatiyorum. ayrica fiyatta bunlarin en buyuk kanitidir zaten. ben aracimi aldigim dan bu yana aracin sifirinda kasanin makyajlanmis olmasina ragmen 4 bin lira artis war gibi duruyor. ama makyaji cikarirsaniz 3 senede artan rakamin 2 bin lira civarinda oldugunu gorursunuz. oysa 2011 de alinan jettalar 2012 de 4 bin lira artmisti. 2012 de alinan pololarda 2013 te 3 bin lira civarinda artti... opelin artisi neden yoktu? herseye zam gelirken opelin fiyatlari nasil oluyorduda dogru duzgun artmiyordu? opel malzemeden caliyordu cunku, donanimdan caliyordu.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

cuskas link' Alıntı:
Bugün Golf VII'yi bayide inceledim, bildiğimiz golf tasarımda çok büyük farklar yok yine kaliteli bir duruşu var (malzeme işçilik v.b.), daha sonra Opel'e geçtim ve Astra'yı inceledim tekrar. Ancak açıkçası Golf'ten sonra  kalitesiz geldi. ֖zellikle konsoldaki tuşların ve vites mandalının çıkardığı ses, torpido kapağının kapanırken çıkardığı his falan sanki ucuz plastik oyuncaklar gibiydi.

Aslında Golf 6 ve makyajsız Astra'yı daha önce aynı gün incelemiştim o zamanlar böyle bir fark yoktu iki araç arasında. Golf ile Astra aynı kalite hissini vermişti. Bu fark makyajdan sonra mı oldu?

- bu arkadasin su yazdiklari bile benim bu soylediklerime kanit.

- bende bakinca aynen boyle goruyorum opeli. surekli dusen bir kalite.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşım ben o düşen kalitedeki arabaya biniyorum şuan! Bana öyle bir his vermiyor! Sen de makyajlı kasaya binme sana da kötü bir his vermesin! Zaten senin bindiğin kasa mercedes fabrikasında üretildi bizimkiler de bursa da tofaş fabrikasında hatta jet fadıl makyajladı bizim arabaları ondan işçilik yok birazda çalmışlar!

Demek istediğimi anlamışsındır.