manisa için hangi opel servisi önerilir

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manisada önceden opel özel servisi olarak sağıroğulları vardı ama kapanmıs orası ve ben baska ozel servis bulamıyorum.manısada ozel servıse gıden ve memnun olanlar goruslerını paylasırsa sevınırım.2006 model 1.3 astra nın 75000 bakımı ıcın arıyorum servısı

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haydaaa, kapatmışlarmı onlar ya. bende hep onlara gıdıyordum.

izmire gidebilrsin ama. iki adım yol. izmirdeki arkadaslar sana yardımcı olurlar....

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt izmir yakın bılıyorum ama ben ıstedım kı dıbımde de bır tane servıs olsun.bakalım ben de hala arastırıyorum manısa ıcın.bulabılırsem burda yazıcam.sanırım fıat servıslerı de bakabılıyor araca.ama ne kadar guvenılır onu bılemem.bu arada manısa tırak yetkılı servısı 75000 bakımı ıcın 260 lıra fıyat verdı.fıltreler motor yagı cam suyu(sankı cok pahalı bısey de!!) ve alt takım kontrolu, rot balans dahıl fıyat nasıl acaba.ozel servıs var manısada bır tane 150 160 lıraya bakarız demıstı.karar veremedım ben hala

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendin yap bakımı, kendin.

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol torumer kendım yaptım bakımı.ben zaten opel servısınde calıstım ıkı yıl:p nasıl yapayım allahını seversen kendım.neyse bugun manısada guven oto ya gıttım.fıltreler yağ değişimi alt takım kontrolu,fren balataları kontrolu, arka balataların sprey temıslıgı ve sonucunda on balataların değişimi dahil toplam 250 lıraya yaptırdım bakımı.servıs bence ıyıydı gayet temız calıstılar ve tum sorularıma mantıklıcevaplar alabıldım.tavsıye ederım.balatalar olmasaydı fıyat 170 tı bu arada.

45manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar konu biraz eski kalmis ama yazmadan edemedim. manisa da Çözel opel yetkili servisi kadar musteri memnuniyetine onem veren bir yetkili servis gormedim.Bastan sona aracimla ilgilendiler ve yardimci olmadilar. fiyatlar normal servislere gore cok cok yuksek degil. ilk once ekpertiz yapip araciniz ile ilgili on bilgi verdikten sonra sizin onayiniz ile isleme baslamalari cok guzel bir uygulama.